Przejdź do głównej zawartości

Skin & Health Clinic

Al. Rzeczypospolitej 6 lok. U1, 02-972 Warszawa

Misją Skin&Health Clinic jest troska o naturalne piękno człowieka. Dbamy nie tylko o ciało, ale o zdrowie i dobre samopoczucie.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie - słuchamy, doradzamy i wspólnie ustalamy plan leczenia. Gwarantujemy naturalne, długotrwałe efekty, zgodne z oczekiwaniami, tak aby każdy mógł czuć się doskonale w swoim ciele.
Pragniemy zrozumieć i zaspokajać potrzeby naszych Klientów.
Nasza Klinika gwarantuje kompleksowe leczenie i unikalne połączenie terapii z zakresu dermatologii, kosmetologii, fizjoterapii i naturopatii. Dzięki innowacyjnym technologiom zastosowanym w sprzętach Skin&Health Clinic spełnia najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa medycyny estetycznej i kosmetologii. Kierujemy się dobrem pacjentów dlatego zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy przy planowaniu terapii biorą pod uwagę styl życia, kondycję fizyczną i psychiczną oraz oczekiwane rezultaty.
Wierzymy, że dzięki sprawdzonym formułą i najnowszym osiągnięciom technologicznym możemy skutecznie wydobywać naturalne piękno w harmonii z duszą.