SKIN CLINIC MED

TYLNA 4 E lokal 1, 90-364 ŁÓDŹ

KLINIKA KOSMETOLOGII ESTETYCZEJ - SKIN CLINIC MED
Skin Clinic Med to miejsce, w którym dbamy o wygląd i estetykę naszych klientów. Wykonujemy m.in. zabiegi odmładzające, rewitalizujące, jak również  zabiegi modelujące sylwetkę. Pomagamy w pozbyciu się takich problemów jak: trądzik, przebarwienia, blizny pourazowe, czy nadmierne wypadanie włosów. Oferujemy także inne zabiegi, w tym powiększanie ust, likwidację zmarszczek, poprawę jędrności skóry. 
 Wszystkie oferowane przez nas zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów - terapeutów, w oparciu o nowoczesne technologie. Korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i certyfikowanych urządzeń oraz preparatów znanych firm. Mając na uwadze dobro klientów, każdy zabieg poprzedzamy dokładnym wywiadem i badaniem diagnostycznym.Angażujemy się w naszą pracę i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Dbamy także o to, aby klienci naszej Kliniki Kosmetologii Estetycznej zawsze czuli się u nas dobrze i bezpiecznie.
 
KONTAKT
884 344 550
rejestracja@skinclinicmed.pl
Łódź ul. Tylna 4E lokal nr.1
Wejście przez klatkę schodową, proszę wybrać nr. 1 na domofonie.
Gabinet znajduje się w środku osiedla Barciński Park przy zabytkowym kominie.
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00
 

Usługi różne
5.0
1 opinia

Opinie

  • MA
    5.0
    niezweryfikowany

    Bardzo polecam Skin Clinic Med. Wykonywałam tam zabieg karboksyterapii na powieki. Zabieg wykonany w zachowaniu najwyższych standardów. Salon ładny, nowy z relaksująca atmosferą. Personel bardzo doświadczony, potrafiący doradzić klientowi najlepszą ofertę. Konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.