SKIN CARE

Jerzego Bajana 31e, 01-904 Warszawa

Skin Care to profesjonalny salon kosmetyczny w Warszawie, w którym świadczone są wysokiej jakości usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Skóra twarzy pielęgnowana jest tu za pomocą innowacyjnych zabiegów, takich jak rewitalizująca oxybrazja, przeciwstarzeniowa darsonvalizacja czy odżywcza infuzja tlenowa. Natomiast wśród zabiegów na ciało oferowanych przez Skin Care można znaleźć liposukcję ultradźwiękową, zwalczający cellulit masaż podciśnieniowy oraz mikrodermabrazję i peelingi chemiczne. W salonie Clean Care każdy klient traktowany jest indywidualnie, a proponowana terapia zawsze dostosowywana jest do jego potrzeb. Każdy zabieg poprzedzony jest specjalistyczną konsultacją.

W ofercie Skin Care można znaleźć także liczne usługi kosmetyczne. Klienci mogą skorzystać tu z depilacji, zadbać o wypielęgnowane dłonie i stopy, a także przedłużyć i zagęścić rzęsy. W salonie można także umówić się na indywidualne szkolenie u wizażysty, który nauczy sztuki efektownego makijażu lub przeprowadzi analizę kolorystyczną, pozwalającą na dobranie barw podkreślających urodę konkretnej osoby.

Salon kosmetyczny zlokalizowany jest przy ul. Jerzego Bajana 31E na Bielanach w Warszawie. Co ważne, wejście znajduje się od strony ul. Marii Dąbrowskiej 13. Odwiedź Skin Care i skorzystaj z zabiegów realizowanych za pomocą nowoczesnego sprzętu, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Kosmetyczka
5.0
4 opinie

Opinie

 • JU
  5.0

  Jak zawsze super :)

 • JU
  5.0

  Super - jak zawsze 😊 chociaż dziś bez śmiechów 😂

 • KL
  5.0

  Polecam 😀

 • BA
  5.0

Udogodnienia

 • Parking
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.