SIXSENSES CENTRUM KOSMETOLOGII AND SPA - Opinie

UL. LISTOPADOWA 14, 95-035 OZORKÓW
5.0
4 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, delikatnie ale dokładnie. Pani Ania umie i chce odpowiadać na pytania dotyczące zabiegów, pielęgnacji oraz zastosowanych kosmetyków, skupia się całkowicie na klientce. Dba o jej dobre samopoczucie i relaksacyjną atmosferę w trakcie zabiegów. Pomaga skórze odzyskać piękno a ciału odprężenie. Jej wysokie kwalifikacje współdziałają z zadbanym wyglądem i miłą powierzchownością. W swoim gabinecie zapewnia dyskrecję i kameralność.

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Ania profesjonalnie przystąpiła do zabiegu kosmetycznego i zrobiła go perfekcyjnie . Starała się, aby nie bolało i dodawała otuchy .Miła, przyjemna atmosfera oraz wspaniałe pachnące produkty .Polecam :) - Alicja.

 • Z
  5.0
  niezweryfikowany

  Z wielką przyjemnością wystawiam pozytywną opinię.  Pani Ania potrafi doskonale dobrać kuracje i kosmetyki do mojej cery. Za jej zasługą rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Bardzo się cieszę, że wybralam Centrum Cosmetologii SIXSENSES. Dzięki wiedzy i doświadczeniu p. Ani udało mi się pozbyć uciążliwych przebarwień, ku zdziwieniu większości po zaledwie dwóch zabiegach. Goraco polecam bo warto!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Krótkie, dogodne dla klientów terminy, miła relaksacyjna atmosfera z super poczęstunkiem. Peeling kawitacyjny - najlepszy! Ania zawsze dobiera zabieg bardzo trafnie do potrzeb.Po maseczkach natychmiastowo widoczna jest poprawa nawilżenia skóry,utrzymująca się długo po zabiegu. Niebo dla ciała i duszy. Polecam. Stała klientka salonu.