,,Sisters of beauty,,

1go maja 31/3, 58-530 Kowary

Ekipa salonu kosmetycznego “Sisters of beauty” z przyjemnością zatroszczy się o Twój nienaganny wygląd. Zapraszamy na skuteczne i całkowicie bezpieczne zabiegi pielęgnacyjne, stylizacyjne i relaksacyjne na twarz i ciało. Z nami uatrakcyjnisz swój wizerunek, uświadomisz sobie swój potencjał i odkryjesz pełnię wrodzonego piękna. Specjalnie dla Ciebie dopasujemy właściwą pielęgnację do typu skóry i Twoich indywidualnych potrzeb. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania i zrobimy wszystko, żeby efekty zabiegów przyniosły Ci jak największe korzyści.

Specjalizujemy się w efektownych stylizacjach paznokci, eleganckim makijażu permanentnym, trwałej depilacji niechcianego owłosienia, efektywnych usługach podologicznych oraz luksusowych masażach relaksacyjnych. Polecamy również niezwykle kobiece zagęszczanie i przedłużanie rzęs metodami objętościowymi.

Już od pierwszych chwil naszego spotkania dbamy o sympatyczną atmosferę i tworzymy odpowiednie warunki do całkowitego odprężenia. Komfortowe wnętrze salonu i relaksująca muzyka w tle sprawiają, że każdy zabieg staje się prawdziwym rytuałem piękności. Życzliwa i przyjazna obsługa dyskretnie towarzyszy Ci podczas zabiegu i pomaga osiągnąć stan głębokiego relaksu.

Nie czekaj na lepszy moment. Spotkajmy się już dziś w Kowarach przy ul. 1 Maja 31/3. Do zobaczenia.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.