Przejdź do głównej zawartości

Simply Beauty

Puławska 38, 02-512 Warszawa (Obok piekarni Lubaszka)

Byłaś kiedyś u stylisty brwi? A może wybierasz się na imprezę i chcesz wyglądać olśniewająco?

W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Zajmujemy się profesjonalną, naturalną stylizacją brwi. Zabieg polega nie tylko na wyrwaniu włosów. Stylista brwi skupia się na tym, abyś wyglądała naturalnie i pięknie, a łuki idealnie podkreślały twoją urodę.

Wizaż to nasza druga pasja. Używamy sprawdzonych oraz trwałych kosmetyków cenionych marek. Wykonujemy makijaże dzienne, wieczorowe i ślubne.

Zdarza ci się czasem, że patrzysz w lustro i myślisz "No more bad hair day!" Wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom i dajemy ci tyle możliwości - fale, loki, upięcia, korony, warkocze i wiele wiele innych!

Zapraszam na fryzury dzienne, wieczorowe oraz ślubne!

Oprócz tego proponujemy nitkowanie całej lub części twarzy. Nitkowanie to innowacyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Usuniemy nawet najmniejszy meszek. Metoda jest higieniczna, bowiem używamy jednorazowej nitki. Zabieg jest zalecany również dla osób ze skórą naczynkową lub trądzikową, po leczeniu retinoidami.

Nitkujemy takie części, jak:
- czoło
- górna warga
- broda
- żuchwa
- szyja
- policzki
- uszy
Nitkowanie jest bezpieczne dla kobiet w ciąży.

A może miałaś ciężki dzień? Znajdź chwilkę i skorzystaj z naszych rytuałów pielęgnacyjnych. Do wyboru masz masaż relaksacyjny lub intensywny liftingujący. Zapewniamy, że poczujesz się zrelaksowana i zapomnisz o wszystkich obowiązkach.

Wiele Pań skorzystało już z naszej oferty i mam nadzieję, że Ty również spróbujesz!

Do zobaczenia!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa