Silvan SPA - Opinie

47-435 Żytna
5.0
9 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jak najbardziej polecam Silvan Spa, jako miejsce wypoczynku i relaksu, ale i jako profesjonalny gabinet kosmetyczny. Panie kosmetyczki mają ogromną wiedzę, są przemiłe, a oferowane zabiegi bardzo ciekawe i dają fajne efekty. Warto!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo jestem zadowolona i polecam SIlvan Spa!!! Zabiegi kosmetyczne na bardzo wysokim poziomie jakości. Markowe kosmetyki, świetne kompozycje zabiegów, które panie kosmetyczki dobierają indywidualnie, do potrzeb danej skóry. Ale Silvan Spa to tez cudowne miejsce na odpoczynek w leśnym zaciszu, z cudownymi widokami okolicy i przesympatyczną obsługą.

 • MK
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem klientką Silvan Spa od 8 miesięcy. Poszukiwałam profesjonalnej kosmetyczki, która w końcu upora się z bliznami po trądziku. Bardzo jestem zadowolona z dotychczasowych efektów terapii zaproponowanej przez kosmetyczki z Silvan Spa. Skóra nabrała zdrowego koloru, wygląda zdrowo, a blizny są nieco spłycone. Panie są bardzo profesjonalne, mają bardzo dużą wiedzę na temat skóry i jej pielęgnacji. Polecam!

 • TW
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z pielęgnacyjnych zabiegów kosmetycznych w Silvan Spa. Najczęściej mikro i oxydermabrazja, zabiegi na bazie kwasów owocowych i maski odżywcze i nawilżające. Usługi oceniam bardzo wysoko, panie kosmetyczki mają ogromną wiedzę i zawsze słuzą poradami.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Silvan Spa to cudowne miejsce dla każdej kobiety! Serdecznie polecam za wysoki poziom usług, bardzo miłą obsługę i atmosferę, świetną ofertę zabiegów dla każdego.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam, bardzo profesjonalne panie kosmetyczki - super profesjonalne zabiegi i konsultacje. Ceny przystępne:)

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam zabieg kwasem migdałowym w Silvan Spa, skóra jest mocno podrażniona, ale zaczerwienienie ustępuje po 24 godzinach. Warto dla efektu zdrowej i gładkiej buźki:) O tych zabiegach słyszałam już od dawna, ale obawiałam się kwasów, że będą zbyt silne na moją cerę wrażliwą. W Silvan Spa dostałam fachowe wyjaśnienie od Pani Luany, dlatego się zdecydowałam i jestem zadowolona! Pozdrawiam

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Regularnie odwiedzam Silvan Spa od ponad roku. Panie kosmetyczki są bardzo doświadczone, proponują skuteczne zabiegi, o których w niewielkich gabinetach można tylko usłyszeć. Do tego miła atmosfera i obsługa, ceny przystępne, polecam.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z lifitngu falami Frequency i masażu czekoladowego. Bardzo polecam!