Przejdź do głównej zawartości

Sharley - Medical Clinic & Day SPA

aleja Jana Pawła II 75, 01-038 Warszawa

Sharley Medical Clinic & Day SPA Magda Bogulak istnieje od 1996 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej znanych i renomowanych salonów urody na polskim rynku, cenionym w środowisku kultury i biznesu oraz chętnie polecanym przez media.

Sharley Medical Clinic & Day SPA Magda Bogulak to najlepsi specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Mamy 20 lat doświadczenia w makijażu permanentnym Long-time-Liner! Słyniemy z niego w całym kraju!

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt: lasery, maszyny do wyszczuplania i modelowania sylwetki, pielęgnacji ciała i twarzy. Obserwujemy trendy na rynku kosmetycznym i wdrażamy wszystkie nowości, które naszym Klientom zapewniają młodość i zdrowie.

Przyjdź do nas! Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zrobimy efektowny makijaż permanentny, zapewnimy relaks i regenerację sił. Możemy dla Ciebie zatrzymać, a nawet cofnąć czas. Do kwestii zdrowia i urody podchodzimy holistyczni. Zapraszamy do świata piękna, w którym zajmiemy się Tobą od stóp do głów.