Shake Your Head - Opinie

Aleja Szucha 8, 00-580 Warszawa
4.9
229 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  koloryzacja ŚR

  Jestem bardzo zadowolona .

 • VL
  5.0
  Strzyżenie Damskie + Modelowanie

  Najlepsza wizyta u fryzjera, na jakiej kiedykolwiek byłam. Dziękuję

 • MA
  5.0
  koloryzacja KR

  Dzień dobry,
  Była to moja pierwsza wizyta w salonie Shake Your Head i spełniła moje wszelkie oczekiwania. Przyznam, że nawet nie spodziewałam się tak fantastycznego podejścia p. Grzegorza Duży do mojej osoby i moich pytań na temat moich włosów, doboru koloru, fryzury i kosmetyków. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu p. Grzegorza i właśnie tego podejścia do klienta, z którym nie spotkałam się do tej pory. Jestem też pod wrażeniem tego, że p. Grzegorz całą usługę wykonał osobiście, z czym również do tej pory się nie spotkałam. Podczas tej wizyty czułam, że całą swoją uwagę p. Grzegorz skupia na mnie, na jak najlepszym doradztwie i na jak najlepszym wykonaniu usługi i za to bardzo, bardzo dziękuję. Od tej wizyty minęły dopiero 2 dni, a ja już polecam usługi p. Grzegorza rodzinie i znajomym, z których na pewno skorzystają. Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 • AL
  5.0
  Koloryzacja + Strzyżenie + Modelowanie

  Profesjonalne podejście do klienta, przyjazna atmosfera, a także w pełni satysfakcjonujący efekt usługi. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, i już nie mogę doczekać się kolejnych!

 • AN
  5.0
  Strzyżenie Damskie + Modelowanie

  Śmiało mogę polecić panią Katarzynę. Uważnie wysłuchała, jaką chcę mieć fryzurę i wzorowo obcięła włosy.

 • RO
  5.0
  Strzyżenie Męskie

  Polecam. Jeden z niewielu zakładów którzy traktują męskie strzyżenie poważnie. Do tego można liczyć na fachowe porady i wskazówki

 • EW
  5.0
  Strzyżenie Damskie + Modelowanie

  Bardzo profesjonalna obsługa i świetny efekt:-) Polecam Panią Anię!

 • KR
  5.0
  Strzyżenie Męskie

  Jak zawsze pełny profesjonalizm i miła atmosfera.

 • KC
  5.0
  Aksamitne wygładzenie włosów

  Dziękuję, bardzo było miło i jestem bardzo zadowolona z efektu nawilżania

 • ED
  5.0
  Upięcie

  Bardzo profesjonalnie!

 • CE
  5.0
  Koloryzacja + Strzyżenie + Modelowanie

  Jeszcze nigdy żaden fryzjer nie poświęcił tyle czasu żeby zrozumieć co lubię/z czym mam problem/co pasuje do mojej urody! Pani Ania jest po prostu wspaniała :) Doradziła mi super kolor, a włosy świetnie się układają. Po długich poszukiwaniach wreszcie znalazłam salon do którego będę wracać w Warszawie!

 • AG
  5.0
  strzyżenie damskie DŁ

  W salonie Pana Grzegorza można poczuć się jak w domu.Bardzo miła i ciepła atmosfera i pełny profesjonalizm. Dla mnie osobiście liczy się zaufanie które wzbudza Pan Grzegorz i jego współpracownicy.
  Chętnie wrócę ponownie .Bardzo dziękuję za piękne ,ciepłe podejście a także fryzure w której dobrze sie czuje.Pozdrawiam

  SY
  Odpowiedź od Shake Your Head:

  Bardzo dziękujemy za miłe słowa.
  Pozdrawiamy i do zobaczenia :)

 • OL
  5.0
  Strzyżenie Damskie + Modelowanie

  Jestem zadowolona z nowej fryzury. Pani Katarzyna dokładnie dopytała czego oczekuję i doradziła przy wyborze cięcia.

 • WI
  5.0
  Strzyżenie Damskie + Modelowanie

  Profesjonalna obsługa od początku do końca. Pani Ania wykonała fantastyczne cięcie. Włosy wystarczy wysuszyć i fryzura gotowa. Po pielęgnacji i cięciu przez Panią Anię włosy przestały mi wypadać. Dziękuję Pani Aniu i do zobaczenia :)

 • HU
  5.0
  Strzyżenie Męskie

  Jak zwykle bez zarzutu

 • AN
  2.0
  Koloryzacja + Strzyżenie + Modelowanie

  Na wizycie chciałam delikatnie skrócić obecną fryzurę oraz przefarbować włosy na jaśniejszy kolor.

  Włosy nie zostały przefarbowane na taki kolor jak oczekiwałam - ledwo widać różnicę, dodatkowo kolor wpada w żółć, co miało zostać zniwelowane tonowaniem w salonie, ale się nie udało. Chciałam, żeby włosy miały chłodną barwę. Generalnie bardzo słabo to wyszło. Po farbowaniu włosy są w o wiele gorszej kondycji, a że kolor wyszedł jak wyszedł nie było to tego warte. Spodziewałam się czegoś więcej. Taki efekt uzyskałabym używając farby do włosów ze sklepu.

  Pani fryzjerka była bardzo miła i wyjaśniła, że nie spodziewała się, że moje włosy tak zareagują. Dostałam też 10zł zniżki :) i perspektywę większej zniżki przy kolejnej wizycie.

  SY
  Odpowiedź od Shake Your Head:

  Pani Anno, przykro nam że wizyta nie spełniła Pani oczekiwań. W ramach rekompensaty zapraszamy na pielęgnację włosów z sauną.
  Pozdrawiamy, salon SYH

 • MA
  5.0
  odsiwianie ŚR

  Jak zwykle wszystko wspaniale☺
  Dziękuję i do zobaczenia.

 • EM
  5.0
  Strzyżenie Damskie + Modelowanie

  Pani Ania była bardzo zaangażowana i fachowo dokonała analizy włosów, kształtu twarzy, kolorystyki i zaproponowała nieco inne cięcie i fryzurę niż miałam od kilku lat. Odpowiadała na każde pytanie, doradzała i wyjaśniała. Zanim zabrała się za mycie i strzyżenie, pół godziny poświęciła na rozmowę. Mycie poezja. Jeszcze nikt nie robił mi podczas mycia masażu głowy. Czułam się dopieszczona. Podczas strzyżenia pani Ania mówiła wszystko co robi, wyjaśniła na czym polega strzyżenie francuskie (pierwszy raz widziałam taką technikę). Układała moje pofalowane włosy tak, by ich nie prostować, a wykorzystać naturalne skręty. Do tej pory katowałam włosy szczotką, aby je wyprostować, a i tak po kilku godzinach od ułożenia był baranek na głowie. Bardzo pozytywne wrażenie wywarł sam salon, prawie jak w domu, zaciszny choć z muzyką. Bardzo wysoka kultura osobista personelu w salonie. Wyśmienita kawa w filiżance z napisem "Uśmiechnij się". I jak tu się nie uśmiechać po takiej wizycie?

 • OL
  5.0
  strzyżenie damskie DŁ

  Świetne cięcie, profesjonalne podejście od początku i miła atmosfera. Na pewno wrócę :)

 • IZ
  5.0
  Koloryzacja z dodatkiem kropli OLAPLEX + Strzyżenie + modelowanie

  Kolor dobrany perfekcyjnie, uczesanie trafione na 100%, jestem bardzo zadowolona, czułam się dopieszczona, wysłuchana i efekt był taki, jaki oczekiwałam, Polecam wszystkim salon i ludzi, którzy tam pracują, nie czekajcie tylko się umawiajcie, bo naprawdę warto. Moje córki tam były i ja również, więc wiem, co mówię