Seventh Heaven

Wodzisławska 171, 44-218 Rybnik

Efektowna stylizacja paznokci i profesjonalne zabiegi kosmetyczne to właśnie to, na czym znamy się najlepiej. Jeśli szukasz sprawdzonego studia kosmetycznego w Rybniku, koniecznie zajrzyj do Seventh Heaven. Nasz gabinet mieści się przy ul. Wodzisławskiej 171. Przy budynku znajduje się parking dla naszych klientów.

W Seventh Heaven robimy wszystko, aby na twarzach naszych klientów pojawił się uśmiech. Nasze kosmetyczki potrafią stworzyć na paznokciach małe dzieła sztuki. Są wyspecjalizowane w różnorodnych metodach zdobienia płytki. Z przyjemnością doradzą rozwiązania najlepiej dopasowane do oczekiwań konkretnej osoby. Co więcej, stylistki są utalentowane artystycznie i z przyjemnością namalują na paznokciach misterne wzory. W naszej ofercie można również znaleźć wyjątkowe zabiegi upiększające, a wśród nich szeroki wybór peelingów, mikrodermabrazję, mezoterapię bezigłową oraz ultradźwięki.

Robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Dlatego nasze kosmetyczki stale doskonalą swoje umiejętności na branżowych szkoleniach. Dbamy także o to, aby być zawsze na bieżąco z najświeższymi trendami.

Zapraszamy na wyjątkowe zabiegi kosmetyczne i wspaniałe paznokcie. Umów się na wizytę w Seventh Heaven – teraz możesz to zrobić nawet przez Internet. Cieszymy się, że zaufało nam już wiele mieszkanek Rybnika, które znalazły u nas swoją ulubioną kosmetyczkę. Dołącz do grona naszych stałych klientek!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.