Przejdź do głównej zawartości

Sempre Bella

Inowrocławska 12d/13, 88-170 Pakość (Budynek pry wyjeździe z Pakości do Inowrocławia po prawej stronie. Wjazd w drogę przed sklepem.)

Zadbaj o swoją urodę z profesjonalnym salonem Sempre Bella! W naszej ofercie znajdziesz wiele zabiegów pielęgnacyjnych opartych na innowacyjnych technologiach i niezwykłej skuteczności. Oferujemy między innymi zabiegi depilacji laserowej, makijażu permanentnego, profesjonalną pielęgnację twarzy, dłoni oraz stóp, a nawet przekłuwanie uszu! W naszej ofercie znajdą Państwo także bardziej tradycyjne zabiegi, takie jak depilacja woskiem, makijaż okolicznościowy czy oprawa oka.

Jako doświadczony salon urody, doskonale wiemy, jak ważna jest kompleksowa obsługa klienta. Możliwość wykonania kilku zabiegów w jednym miejscu to nasz wielki atut, który wyróżnia Sempre Bella spośród konkurencji.

W ofercie depilacji laserem, jako jedni z nielicznych mamy tak szeroką gamę zabiegów z wykorzystaniem różnorodnych laserów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy nieustannie rozwijali się i poszerzali swoją wiedzę w fachu. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję najwyższej jakości usług, co przekłada się na ich satysfakcję z wizyty.

Nie zwlekaj i bądź "Zawsze piękna" z Salonem Urody Sepmre Bella! Znajdziesz nas przy ul. Inowrocławskiej 12d/13 w Pakości.

Zapraszamy!

Udogodnienia

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa