Przejdź do głównej zawartości

SC Beauty Clinic Sosnowiec

ul. Jana Kilińskiego 44/IX, 41-200 Sosnowiec

Pierwsza Klinika kosmetologii personalizowanej.

Jesteśmy ekspertem, który realizuje holistyczne podejście do zabiegów i pokazuje możliwości pełnego wykorzystania potencjału metod zabiegowych.
Podnosimy poziom branży kosmetycznej od ponad 12 lat m.in. tworząc jeden z największych magazynów branżowych SC Beauty Magazine.
Jako pierwsi w Polsce kreujemy nowe trendy „slow beauty” i kosmetologii personalizowanej. Oznaczają one najwyższą jakość, indywidualne holistyczne podejście, bez wszechobecnego pośpiechu.
Niezmiernie się cieszymy, że nasze starania dostrzegają inni, przyznając liczne nagrody i wyróżnienia – w tym dla najlepszego Studia Urody, za co serdecznie dziękujemy.

Nowy wymiar zabiegów estetycznych..

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym wiele rzeczy dzieje się w sprzeczności do otaczającego świata.
SC Beauty Clinic jest spełnieniem naszych marzeń o klinice kosmetologii która „otula” profesjonalizmem i przyjacielską atmosferą.
W każdy wykonywany przez nas zabieg wkładamy olbrzymie serce i zaangażowanie. Możesz to dostrzec przekraczając próg SC Beauty Clinic i przenieść się w inny wymiar.
Solfeżowa relaksacyjna muzyka, świeżo palona kawa, naturalna alkaliczna woda, kącik relaksu… To tylko niektóre, maleńkie wyróżniki…

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy