SAVE BEAUTY - Opinie

1 Maja 8/róg gdańskiej, ŁÓDŹ
5.0
4 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Tak jak obiecałam :-D . Byłam z 7 letnią córką na przekłuciu uszu. Obsługa profesjonalna, podejście do dzieci fantastyczne. Cena KONKURENCYJNA!!! Jeatem bardzo zadowolona i polecam serdecznie :-)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam, korzystałam już dwukrotnie z usług tego salonu, na razie tylko manicure oraz pedicure. Trafiłam do tego salonu zupełnie przez przypadek , ale za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona. Kosmetyczka zna się na swoim zawodzie poza tym miła i uśmiechnięta. Polecam . Marta.

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z usług Save Beauty kilkakrotnie. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona! Kosmetyczka doskonale potrafi zdiagnozować problem i doradzić jakie zabiegi należy wykonać. Zabiegi odbywają się w miłej atmosferze i są bardzo przyjemne. Zdecydowanie POLECAM

 • NA
  5.0
  niezweryfikowany

  Szczerze polecam! Odwiedziłam ten gabinet zupełnie przypadkiem i jestem teraz stałą klientką.Pani kosmetyczka jest osobą profesjonalną,omawia z klientką jaki ma być efekt danego zabiegu.Pedicure trwa dosyć długo (w porównaniu do tych ,które miałam w innych gabinetach)ale za to efekt jest świetny.Manicure też jest wykonywany bardzo dokładnie i starannie.Robiłam też peeling kawitacyjny z kwasem i mimo,że dopiero 3 zabiegi już widzę efekt a moje czoło wygląda dużo lepiej.Polecam,bardzo fajna atmosfera, miła i profesjonalna obsługa.