Przejdź do głównej zawartości

SAVE BEAUTY

1 Maja 8/róg gdańskiej, ŁÓDŹ

Zapraszany serdecznie do nowego gabinetu kosmetycznego SAVE BEAUTY w Łodzi,który mieści się na rogu ul.1 Maja/Gdańska(przy Akademi Muzycznej).
SAVE BEAUTY jest małym i przytulnym miejscem gdzie można się zrelaksować,odpocząć ale co najważniejsze zadbać o Siebie i Swój wygląd.Naszym cele jest przede wszystkim  pomoc w zachowaniu pięknej i młodej skóry jak i rozwiązywanie problemów kosmetycznych za pomocą nowoczesnego sprzętu,kosmetyków nowej generacji oraz co najważniejsze wykwalifikowanego personelu.
Zajmujemy się kosmetyką twarzy pielęgnacją ciała,dłoni i stóp.Wykonujemy min.:peeling kawitacyjny,mikrodermabrazję mezoterapię bezigłową,eksfoliację kwasami,elektrolizę,termokoagulację,manicure hybrydowy,p.Shine,manicure SPA,pedicure hybrydowy ,pedicure SPA,przkłuwanie uszu,makijaże,zagęszczanie rzęs,permanentne tuszowanie rzęs.
Zależy nan na zadowolwniu naszych klijentów, dlatego dołożymy wszelkich starań,aby wybierając nasz gabinet byli Państwo zadowolwni nie tylko ze Swojego wyglądu ale i z miło spędzonego czasu.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ODWIEDZENIA WASZEGO GABINETU "SAVE BEAUTY"!!!!