SanoMedica

Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa (Gabinet znajduje się w budynku pływalni DOSiR " Prawy Brzeg", parter)

Chciałeś trafić do konkretnej osoby ? Przypominamy godziny pracy poszczególnych osób

Paweł : PON: 10-16, WT 13-21, SR 10-16, PT 13-21

Igor: PON : 16-21, SR 16-21

Karolina: CZW: 10-22

Soboty - wymiennie
SanoMedica to Twój partner w drodze po zdrowie i sprawność fizyczną na długie lata. Zapraszamy do Warszawy, na Pragę Północ, na ul.Jagiellońską 7. Znajdziesz nas na parterze budynku pływalni DOSiR Prawy Brzeg.

Bóle zwyrodnieniowe, nerwobóle, przeciążenie kręgów związane z długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji, kontuzje sportowe, urazy powypadkowe, dyskopatie, pooperacyjne ograniczenia motoryki. Dysfunkcje narządu ruchu mogą pojawić się w każdym wieku i dotyczyć każdego. Warto wówczas sięgnąć po specjalistyczną pomoc i zawczasu podjąć właściwe działania rehabilitacyjne. SanoMedica Warszawa to gabinet fizjoterapii funkcjonalnej i masażu, w którym wykształceni fizjoterapeuci profesjonalnie zdiagnozują Twoje problemy oraz podejmą skuteczną terapię, dostosowaną do Twojego trybu życia i okoliczności. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody badania i leczenia oraz różnorodne techniki fizjoterapeutyczne m.in. FDM, kinesiotaping, terapia energizacji mięśni, terapia manualna.

W codziennym kontakcie z naszymi Pacjentami zauważamy ogromną potrzebę szerzenia profilaktyki prozdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. W swojej ofercie umieściliśmy więc szeroki wachlarz masaży relaksacyjnych, leczniczych, a także specjalistycznych - dedykowanych konkretnym potrzebom (sportowców, kobiet w ciąży, osób odchudzających się itd.). Specjalizujemy się również w zapobieganiu wadom postawy u dzieci i młodzieży . Posiadamy sprzęt najnowszej generacji do przeprowadzania profesjonalnej analizy pracy stóp. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykryć wszelkie wady stóp i przeciwdziałać im poprzez indywidualny dobór profesjonalnych wkładek ortopedycznych, które formujemy w oparciu o technologię firmy ICB Medical.

Wszystkie usługi

5.0
98 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  robiłam wkładki u P Karoliny, miałam bóle kolana i płaskostopie , wkładki sprawiły ze te bóle ustąpiły, jestem bardzo zadowolona i polecam to miejsce

 • JU
  5.0

  Ból pleców z ktorym przyszłam przeszedł, bardzo dziękuję specjalistom Sanomedica! jesteście super !!

 • D
  4.0

  na nastepny dzien po zabiegu troche bolało ale w ten dobry sposób :) "mój" bol całkowicie przeszedł, dziekuję :)

 • PA
  5.0

  Fachowy masaż który postawił mnie do PIONU a było w zgięciu.POLECAM RĘCE KTÓRE LECZĄ.

 • KA
  5.0

  Ulga w bólu już po pierwszym zabiegu! Specjalista na najwyższym poziomie, gorąco polecam!

Zespół

Data
Sano Medica

Udogodnienia

 • Parking

 • Przyjazne dla dzieci

 • Zwierzęta dozwolone

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.