SANNA PROFESJONALNE STUDIO PAZNOKCI - Opinie

Krolewska 11, 20109 Lublin
2.7
6 opinii

Opinie

 • KR
  3.0
  niezweryfikowany

  Byłam w Sannie już jakiś czas temu. Opinie słyszałam różne ale potrzebowałam na już wizyty i się udało :/ Kosmetyczka bardzo niedelikatna, zjechała mi płytkę paznokci do tego stopnia, że bolały przy dotyku czegokolwiek.. Nie czyści narzędzi, poharatała mi skórki. Do wszystkiego używa frezarki.. pilnikiem spiłowuje poprzednią hybrydę razem z paznokciem. Malowanie do niczego. Nigdy więcej tam nie pójdę.

 • NI
  1.0
  niezweryfikowany

  Przestrzegam wszystkich przed tym salonem! Personel jest koszmarny, nawet nie umie wydać dobrze reszty. Solarium jest stare, a żadna z pracownic nie poinformowała mnie o tym na jaki czas radzi iść do solarium komuś z moją karnacją. Wiele razy korzystałam z solarium, lecz tylko tym razem jestem ciężko poparzona. Widać, że w tym salonir wszystko robi się dla pieniędzy, a usługi są wykonywane "na odwal".

 • OL
  1.0
  niezweryfikowany

  to jasne, ze wlasciciele napisali komentarz wczesniej. Nie wiem jak tam z miloscia miedzy nimi, na pewno sa skazani na siebie.Wracajac do sedna sprawy salon nie nalezy do najlepszch... i dlugo nie bedzie, i nigdy nie bedzie.

 • OZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam salon SANNA, to idealna obsługa i gwarancja jakości. ciesze sie , że jest takie miejsce w lublinie. "zosiu!!' ja rozumiem że stylista tam pracujący jest niedostepny dla innych kobiet. Poprostu kocha swoja żonę. Wspaniali ludzie i super miejsce. Wybieram sie pojutrze na uzupełnienie, korzystam z usług od ponad 5 lat pozdrawiam.

 • ZO
  1.0
  niezweryfikowany

  Fatalny salon i obsluga. Mimo tego, ze wlascicielem jest homosaksualista, jakosc uslugi jest fatalna. Bardzo nieprzyjemna i niekorzystna atmosfera, wysoka cena nie odzwierciedla jakosci uslugi. Wyglad wspolwlascicielki zniecheca do korzystania z uslug "salonu".

 • WO
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalna obsługa, Polecam Panią Anie szefową lub Pana Seweryna,