Przejdź do głównej zawartości

SAMADHI spa

Kościelna 1, 98-220 Zduńska Wola

Nazywam się Ewa Człapińska, z wykształcenia jestem psychologiem, ale od lat pasjonują mnie tematy związane ze zdrowym stylem życia, naturoterapią, odżywianiem, pracą z ciałem i energią. Interesują mnie techniki pracy z energią, czakrami i praca z instrumentami terapeutycznymi.
Od wielu lat zgłębiam też tajniki aromaterapii, fitoterapii, robię kosmetyki naturalne, destyluję hydrolaty, robię maści i eliksiry ziołowe.
Powrót do Źródła, głębokie odczuwanie, pierwotny kontakt z Ziemią oraz holistyczne widzenie człowieka to kwestie bardzo mi bliskie.

W SAMADHI SPA chcę dzielić się energią dotyku wg Ajurwedy, najstarszej nauki o zdrowiu. Masaż to dotyk, którego potrzebuje każdy człowiek. Wykonywany regularnie pozwala na prawidłowe funkcjonowanie ciała pod względem fizycznym, mentalnym i duchowym.
Celem wszystkich masaży ajurwedyjskich jest przywrócenie równowagi w przepływie energii życiowej wewnątrz naszego ciała, co korzystnie oddziałuje na psychikę i samopoczucie, a także poprawia stan skóry i włosów oraz ogólnie organizmu przynosząc bardzo głęboki relaks. Masaże ajurwedyjskie eliminują stres i negatywne emocje, działają energetyzująco i regenerująco, przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu, regulują działanie narządów wewnętrznych, oraz aktywizują system odpornościowy wpływając na ogólną poprawę samopoczucia.

W gabinecie używam specjalnych olejów ajurwedyjskich i sproszkowanych ziół, zrobionych wyłącznie z naturalnych składników, zawierających naturalne olejki eteryczne wspomagające procesy przywracania równowagi ciała, duszy i umysłu.

Zespół

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa