Salon Velure

Rembielińska 10, 03-343 Warszawa (Wjazd od tylu od ulicy Wyszogrodzkiej)

Jesteśmy salonem z 12 letnim starzem jednak bardzo nowoczesnym i z młody, zdolnym i ambitnym zespołem.
Specjalizujemy się w paznokciach, profesjonalnej kosmetyce twarzy i ciała oraz makijażu permanentnym.
Velure to miejsce, gdzie z pasją tworzymy… piękno. Nowoczesne, eleganckie wnętrze, słodkim poczęstunek, aromatyczna kawa lub herbata oraz miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. W Salonie Velure odnajdziecie Państwo nie tylko chwilę dla siebie, ale także luksus, na który można sobie pozwolić…

Piękne wnętrze, klimatyzowane gabinety i profesjonalne wyposażenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Liczni i usatysfakcjonowani klienci są tego najlepszym dowodem, a ich zadowolenie jest naszym największym sukcesem. Personel salonu wybierany jest z wielka starannością gdzie największy nacisk kładziemy na wykształcenie, profesjonalizm, podejście do klienta, dokładność i sumienność. Poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnych szkoleniach. Stale rozszerzamy ofertę naszych usług wprowadzając najnowsze zabiegi przez co wyprzedzamy oczekiwania naszych klientów oraz konkurencję.

Naszym celem jest zadowolony klient, który zawsze będzie chętnie do Nas wracał dlatego o idealną czystość i higienę dbamy wykorzystując specjalistyczne preparaty oraz autoklaw.

Zapewniamy wszystkim spędzenie czasu w miłej i ciepłej atmosferze, służymy naszym doświadczeniem przy doborze zabiegów i kosmetyków, jak również proponujemy plan dalszej pielęgnacji.

Posiadamy bardzo wygodną lokalizację w centrum Bródna, obok Galerii Renova.
Salon znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Rembielińskiej z ulicą Wyszogrodzką w bloku gdzie na rogu jest apteka Hibiskus. Znajdujemy sie na końcu tego bloku zaraz koło sklepu z bielizną.

ul. Rembielińska 10
03-343 Warszawa

Udogodnienia

  • Parking

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.