Przejdź do głównej zawartości

Salonik Urody

Myśliborska 98F, 03-185 Warszawa

Zapraszamy do Saloniku Urody! Jesteśmy specjalistkami w zakresie kosmetyki i kosmetologii - pasjonujemy się dbaniem o ludzkie ciało. Oferta naszego gabinetu jest bardzo obszerna - znajdziesz w niej usługi pielęgnacji ciała, twarzy oraz dłoni i stóp. Pomogłyśmy już wielu osobom w walce o piękny wygląd, boskie ciało i dobre samopoczucie, teraz czas na Ciebie!

Pracę z nowym klientem rozpoczynamy od analizy jego potrzeb i ewentualnych problemów. W zależności od tego możemy zaproponować między innymi dogłębne oczyszczanie twarzy, zabiegi nawilżające, przeciwzmarszczkowe. Oferujemy też profesjonalną mezoterapię, zabieg falą radiową czy wypełnianie zmarszczek. Przy pomocy lasera usuniemy zbędne owłosienie, możemy też pozbyć się znamion czy zamknąć naczynka. Nowy, zniewalający wygląd zyskają także Twoje brwi, rzęsy oraz paznokcie. Zawsze mamy na względzie dobro i oczekiwania klienta, możesz więc mieć pewność, że opuścisz nasz Salonik z uśmiechem na ustach!

Wystarczy, że przejrzysz naszą ofertę i za pośrednictwem tej strony lub aplikacji Moment.pl zarezerwujesz termin wizyty. Już nie możemy się Ciebie doczekać!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa