Salonik Urody

Semaforowa 89/u2, 52-115 Wrocław

Zapraszamy do niedawno otwartego saloniku urody. Nasz młody ale fachowy i ambitny zespół profesjonalnie doradzi i wykona usługę która nie tylko poprawi Państwa wygląd ale i humor.

4.8
5 opinii

Opinie

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Kasia w tym miesiącu otworzyła swój salon fryzjerski przy ul. Gajowej 40.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Czy ktoś ma namiary na panią kasie ?lub wie gdzie obecnie pracuje ? Po tylu latach nagle zniknęła z brochowa a nikt nie potrafi odtworzyć fryzury jaka mi zrobiła ratunku ;(

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Kasia zdecydowanie godna polecenia zna sie na rzeczy potrafi doradzic a przede wszystkim wysluchac oczekiwan klienta!

 • AG
  4.0
  niezweryfikowany

  Fajna fryzjerka, Pani Kasia. Ścinałam się u niej i naprawdę fajnie się włosy układają, poleciła mi też bardzo fajny jedwab do włosów. Nie widziałam tego u innych fryzjerów, a dobra cena i super działania! Polecam!!

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Przed świętami korzystałam z usług tego salonu i jestem bardzo zadowolona. Wystrój piękny, bardzo miłe Panie, usługa wykonana szybko i na wysokim poziomie. Pani fryzjerka fachowo dobrała mi farbę ( używają farb L'oreal a cena jest bardzo niska!!). Bardzo dobre wrażenie robiła też Pani kosmetyczka ( ma jakieś dziwne imię więc nie pamiętam:( , więc na pewno udam się do niej na zabieg. Mają też b. fajne promocje!!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.