Przejdź do głównej zawartości

Salon Zgoła Włoski

Łagiewnicka 106, 91-456 Łódź

Jesteśmy młodym, ale doświadczonym, dobranym ze szczególną starannością zespołem, który chce stworzyć najlepszy salon depilacji laserowej w Łodzi. Możesz u nas spotkać Magdę lub Agnieszkę. Obie dziewczyny posiadają wyższe wykształcenie z kosmetologii i są w stanie udzielić odpowiedzi na każde Twoje pytanie, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz umilić czas spędzony w salonie.

I tu chciałabym się na moment zatrzymać, bo nie bez powodu nasz salon nosi nazwę Zgoła Włoski. Pomijając grę słów, bardzo nam zależało na odpowiednim klimacie tego miejsca, żeby było intymnie, a zarazem, żeby klient poczuł się wyjątkowo. Dlatego na miejscu zastaniesz włoski styl: nastrojowe włoskie ballady, zapach morza, świece i kamień na ścianie, a w ramach poczęstunku czekają na Ciebie paluszki Grissini.

Od pierwszego kontaktu dbamy o swoich klientów:

Dzielimy się podstawową informacją, żeby nasi klienci wiedzieli, jak odbywa się depilacja laserowa.
Pomagamy wybrać najbardziej opłacalny pakiet zabiegów indywidualnie dopasowany do klienta
Umawiamy się na wstępną konsultację w naszym salonie, na której poinformujemy, jak pozbyć się niechcianego owłosienia na zawsze, czyli tzw. epilacja.
Informujemy, jak przygotować się do pierwszego zabiegu depilacji laserowej oraz jak dobrze zadbać o swoją skórę po zabiegu.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online