Salon Zdrowia i Urody - Opinions

ul.JanaPawłaII 86B/IV, 59-300 Lubin
4.7
3 opinie

Opinie

 • EK
  5.0
  niezweryfikowany

  Wykonywałam w tym salonie wcześniej regulację i hennę brwi, byłam zadowolona z tej usługi. Potem zdecydowałam się na makijaż permanentny (brwi + kreski). Ten zabieg wykonała mi pani Małgorzata Gaca. Jestem mega szczęśliwa, wszystko poszło zgodnie z planem i w szybkim terminie. Gorąco polecam!!!!!!

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam, wszystkie zainteresowane Panie
  Jeśli któraś z Was chciałaby zrobić sobie makijaż permanentny szczerze polecam osobę Pani Małgorzaty Gaca.
  Coś wspaniałego, Pani Małgosia jest przemiłą osoba z wieloletnim doświadczeniem,dba o komfort klientki tak aby jak najmniej odczuwała zabieg, potrafi doradzić od razu widać, że zna się na tym co robi i robi to z pasja, jeśli miałabym to ująć w kilku słowach to powiem 100% profesjonalizmu w przemiłej, ciepłej i otwartej osobie. Od kilku lat jestem posiadaczka kresek i brwi zrobionych przez Panią Gosię a od trzech miesięcy ust i z czystym sumieniem mogę polecić Ją każdej kobiecie która chciałaby wyglądać pięknie zaraz po przebudzeniu,100% satysfakcji.GORĄCO POLECAM !!!!
  Salon Zdrowia i Urody - Makijaż permanentny

 • CE
  4.0
  niezweryfikowany

  Fachowa obsługa, profesjonalne podejście , Zdecydowałam się zrobić permanentne usta i nie żałuję wyglądają naturalnie tak jak chciałam:) polecam