UWAGA! Tak będzie wyglądać Twoja strona

Salon Zaplecze Agnieszka Jabłońska

Lenartowicza 18, 30-038 Kraków (lokal po schodkach w dół)

To, co najciekawsze zwykle odbywa się na Zapleczu. Zapraszamy do krakowskiego salonu fryzjerskiego, który mieści się przy ul. Lenartowicza 18. Tutaj stylizacja fryzury przebiega wyjątkowo, a każdy klient traktowany jest indywidualnie i z sercem. Wszystko zaczyna się od rozmowy na temat oczekiwań klienta oraz historii włosów.

W ofercie salonu fryzjerskiego Zaplecze można znaleźć strzyżenie, piękne upięcia, koloryzację oraz dekoloryzację włosów (pielęgnacyjną metodą Olaplex). Na Zapleczu można także odżywić włosy podczas zabiegów regeneracyjnych. W salonie przygotowywane są także fryzury ślubne oraz uczesania komunijne.

Założycielką Salonu Zaplecze jest Agnieszka Jabłońska. To osoba pełna pasji, która dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem, których nie powstydziliby się najlepsi fryzjerzy w branży. Spod jej ręki wychodzą zjawiskowe stylizacje kobiecych i męskich fryzur. Pracownicy salonu stale doskonalą swoje umiejętności i poznają nowe trendy, biorąc udział w licznych branżowych wydarzeniach. Do pielęgnacji włosów w salonie wykorzystywane są wysokiej jakości produkty renomowanej marki Davines,Kevin Murphy,Olaplex.

Agnieszka Jabłońska działa w swoim zawodzie od 2007 r. Przez ten czas zyskała ogromne grono stałych, zadowolonych klientów. Wszystko dzięki wysokiej jakości oferowanych usług oraz wyjątkowemu podejściu do klienta, które sprawia, że chce się tu wracać. Klientki mają także możliwość kupienia w salonie sprawdzonych kosmetyków do domowej pielęgnacji włosów.

5.0
1 opinia

Opinie

  • TO
    5.0
    Strzyżenie męskie

Zespół

Agnieszka Jabłońska
Agnieszka Jabłońska

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.