Salon z Pazurem Jastrzębie Zdrój

Mazowiecka 4, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Marzysz o pięknych i zdrowych paznokciach, które będą ozdobione w taki sposób, że nie będzie sposobu na to, by odwrócić od nich choć na chwilę wzrok? Jeśli Tak, to wizyta w Salonie z Pazurem w Jastrzębiu Zdroju będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Specjaliści zatrudnieni w tym wyjątkowym miejscu cały czas podążają za najnowszymi trendami w kosmetyce i zdobnictwie paznokci, dzięki czemu masz pewność, że oddając swoje dłonie w ich ręce, uzyskasz piękny, profesjonalnie wykonany manicure. Możesz zdecydować się również na zdobienie paznokci z wykorzystaniem różnorodnych technik, które sprawią, że Twoje dłonie nabiorą pięknego i unikalnego wyglądu. Zarówno zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i paznokcie, jak i zdobienie paznokci wykonywane jest przy pomocy kosmetyków i sprzętów marek znanych i cenionych w kosmetyce od wielu lat.

Salon z Pazurem oferuje wiele zabiegów związanych z pielęgnacją i zdobieniem paznokci. Wizytę można zabukować samodzielnie przy pomocy systemu rezerwacji online, który jest prosty w obsłudze, co pozwala na wybranie w przeciągu kilku minut dogodnego terminu dla siebie. Salon z Pazurem mieści się w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Mazowieckiej 4.

Zapraszamy Cię na nowy wymiar paznokci w Jastrzębiu Zdroju!

Ekipa Salonu z Pazurem!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.