Salon Yasumi Epil - Opinie

Cieszkowskiego 38B, 62-020 Swarzędz
5.0
6 opinii

Opinie

 • NO
  5.0
  niezweryfikowany

  Walczę z otyłością już od kliku lat, pani Kinga to pierwszy dietetyk, którego spotkałem, który słucha, co się do niego mówi. każda dieta jest przygotowana dla mnie, a nie z szablonu, rzetelna informacja, kontrole i pomiary. Nie ma wciskania tony cudownych tabletek i czarowania.

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Wprowadzenie makijażu to super sprawa, świetnie, że ktoś słucha opinii klientów. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona, jaka różnica jest między makijażem zrobionym przez profesjonalistę a tym co jest się w stanie zrobić samemu.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Agnieszka jest bardzo dokładna i widać że kocha swój zawód. Bardzo spodobało mi się że zanim wykona zabieg szczegółowo pyta o przeciwwskazania, i pomaga wypełnić całą kartę zabiegową, pyta jakich używałam kosmetyków, szczegółowo opowiada o zabiegu. Sam przebieg wykonania jest bardzo szczegółowy, a gdy się zbliża ku końcowi nie chce się schodzić z fotela. Pani Agnieszka ma cudowne ręce i niesamowity dar i ładuje energią z uśmiechem :-)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Agnieszka dokunuje cudow ale jest jedna rzecz ktora musza wlasciciele zmienic i co przeszkadza : za kazdym razem gdy dzwonii telefon Pani Agnieszka musi zabieg przerywac .. pozdrawiam

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Jak najbardziej zgadzam się z poprzednia opinią. Dostałam w prezencie urodzinowym bon upominkowy na rytuał SPA w tym salonie. Poszłam tam w złym nastroju, bo akurat miałam kiepski dzień w pracy, ale musze powiedzieć, że nastrój tego miejsca, aromat olejków zaraz na wejściu i gibkie dłonie Pani kosmetyczki podziałały jak należy. Wyszłam zrelaksowana i odpreżona, jak chyba po żadnym masażu. Czekam teraz na Mikołajki...może znowu dostanę bon upominkowy do Yasumi :-)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam w tym salonie już na kilku zabiegach. Nie widziałam jeszcze tak czystego miejsca. Pani Agnieszka dokonuje cudów. Bardzo duża dbałość o klienta, miła atmosfera, przystępne ceny szczególnie w porównaniu do innych salonów w Swarzędzu. Polecam szczególnie Thermolifting i zabieg na zmęczone oczy, wychodząc z gabinetu czułam się jak nowonarodzona.