Przejdź do głównej zawartości

Nouveau Visage Studio Urody

Pocztowa 6, 43-600 Jaworzno (Rynek, obok biblioteki i Muzeum Miasta Jaworzna )

Twój wizerunek zależy tylko od Ciebie. To Ty decydujesz, co chciałabyś zrobić ze swoim wyglądem, które ze współczesnych rozwiązań estetycznych Ci odpowiadają i ile czasu jesteś w stanie znaleźć dla swojej urody. Nie musisz jednak od razu studiować kosmetologii, wertować tysiąca książek, ani szperać godzinami w internecie. Wystarczy znaleźć zaufanego doradcę do spraw wizerunku i urody.

Salon kosmetyczny VISAGE z Jaworzna poleca Ci swoje usługi o najwyższym standardzie. Z nami zadbasz o siebie od stóp do głowy. Dzięki odpowiedniemu doborowi zabiegów, a później produktów do pielęgnacji domowej, Twoja skóra nabierze promiennego blasku i niezwykłej świeżości. Zapomnisz o wypryskach, przebarwieniach i innych niedoskonałościach cery. Lifting rzęs cudownie podkreśli głębię Twojego spojrzenia, a makijaż permanentny wybranej partii ciała pozwoli Ci cieszyć się nienagannym wyglądem, niezależnie od pory dnia i sytuacji.

Mamy mnóstwo pomysłów i doskonałe umiejętności manualne do tworzenia oryginalnych stylizacji paznokci, które dodadzą Ci zmysłowego uroku i wyróżnią Cię z tłumu. Przygotujemy Cię na ważne życiowe wydarzenia. Eleganckim makijażem podkreślimy Twoją wyjątkowość i niepowtarzalność. Przeprowadzamy ponadto całkowicie bezpieczny i sterylny zabieg przekłuwania uszu (również : obu uszu jednocześnie). Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i rezerwacji wizyt.

Czekamy na Ciebie na ul. Sienkiewicza 9 (1 piętro pasażu handlowego Wójcik).

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa