Salon VENUS

ul. Targowa 3, 74-100 Gryfino

Z wielką przyjemnością zapraszam Ciebie do Salonu Kosmetycznego VENUS przy ulicy Targowej 3 w Gryfinie. 7 lat doświadczenia oraz liczne grono zadowolonych Klientek świadczy o jakości wykonywanych przeze mnie usług.

Salon Kosmetyczny VENUS oferuje m. in.:
- przedłużanie rzęs metodą 1:1,
- tipsy,
- manicure, pedicure,
- zabiegi na twarz oraz ciało,
- i wiele innych.

Przytulny wystrój utrzymany w ciepłych barwach, relaksująca muzyka i intymna atmosfera zapewnia wyciszenie i odprężenie podczas wykonywanych zabiegów. Profesjonalne kosmetyki sprawdzonych firm zapewniają pełne zadowolenie i efekty z przeprowadzonych przeze mnie zabiegów.

Dla mnie liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie z wykonywanych przeze mnie usług oraz dobre przed, w trakcie i po zabiegu.

Zapraszam do mojego salonu.
Dypl. kosm. Milena Mazur

4.6
9 opinii

Opinie

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Naprawdę polecam. Świetny salon. Wszystko zostało w należyty sposób.

 • JO
  4.0
  niezweryfikowany

  Manicure zrobiony perfekcyjnie. Dawno nie byłam tak zadowolona ze swoich paznokci. Koleżanki pytały gdzie je zrobiłam i zapewne niedługo zawitają do Pani. Dziękuję.

 • DO
  2.0
  niezweryfikowany

  Byłam u tej kosmetyczki na żelowaniu paznokcia i bardzo żałuje... Paznokcie zrobione zostały strasznie niestarannie a niektóre są dużo grubsze od innych i po bokach nie maja dokładnie nałozonego żelu przez co wystaje mi moja plytka i wyglądają potwornie. Kosmetyczka robiła wszystko bardzo pośpiesznie i niedokładnie w kilku paznokciach wtopiła mi natwet włosy. Niestety byłam na tyle zmeczona po dniu pracy że nie przyjrzałam się paznokciom na miejscu i zobaczyłam to dopiero w domu.. Nigdy więcej tam nie pójdę. Stanowczo nie polecem.

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Koleżanki wciąż pytają gdzie tak ładnie zrobiono mi paznokcie. Na wizytę musiałam poczekać ale opłacało się. Cena nie zabiła a jakość powaliła :)

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizmy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.