Salon Urody Rokoko

Rzgowska 41, 93-008 Łódź

Salon Urody Rokoko jest miejscem, w którym zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą chwilę relaksu dla siebie. Miła i przyjazna atmosfera sprawia, że każdy klient czuje się tu wyjątkowo.

Na aromatyczne i odświeżające zabiegi twarzy, dłoni i stóp mogą liczyć klienci odwiedzający salon. Pełen wachlarz usług gwarantuje, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zabiegiem szczególnie polecanym w salonie urody Rokoko jest lifting rzęs. Dzięki niemu otrzymujemy efekt pogrubienia i podkręcenia rzęs od samej nasady. Naturalny wygląd i idealne wystylizowanie utrzymuje się nawet do 6 tygodni.

Salon Urody Rokoko specjalizuje się w artystycznym stylizowaniu paznokci. Dzięki najnowszym metodom upiększania paznokci i profesjonalnym kosmetykom dłonie wyglądają pięknie i elegancko.

Oprócz usług wykonywanych w La Pazur, można tu również nabyć wyjątkowe zapachy firmy Yodeyma, aromatyczne kosmetyki do masażu oraz niesamowite pudry do kąpieli, dzięki którym skóra będzie idealnie gładka i nawilżona.

Rokoko zaprasza w każdy poniedziałek od godziny 09:30 - 17:30 oraz od wtorku do piątku od 12:00 - 20:00 do salonu mieszczącego się w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej 41.

Zespół

Aleksandra  Forysiak
Aleksandra Forysiak

Udogodnienia

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.