Salon Urody Perła

Hynka 65 lok. 8, 80-465 Gdańsk

Wybierz się do miejsca, które jest prawdziwą perełką wśród gdańskich salonów urody. Tutaj o Twoje piękno zatroszczą się młode, utalentowane i wykształcone kosmetyczki. Specjalistki nie tylko z przyjemnością polecą najlepsze usługi i przeprowadzą zabiegi, ale także doradzą w zakresie pielęgnacji cery z problemami.

Salon Urody Perła działa od ponad 5 lat i cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. W jego ofercie można znaleźć bardzo szeroki wybór usług, które pozwolą zadbać o piękne ciało i zdrowo wyglądającą cerę. Wśród nich warto wymienić m.in. pielęgnacja brwi i rzęs (w tym przedłużanie i zagęszczanie włosków), depilację, różne rodzaje manicure oraz pedicure, makijaż dzienny i wieczorowy. Polecamy także specjalistyczne zabiegi odmładzające i odżywiające cerę, takie jak m.in.: Peptydowy Peeling Biomimetyczny z pochodną toksyny botulinowej (10%) i kwasami AHA (40%), Detox Gel czy BioOxy Infusion Sekret ślimaka. Posiada w swojej ofercie preparaty na dłonie i paznokcie oraz wysokiej jakości produkty dla różnych rodzajów cery.

Salon Urody Perła znajduje się w Gdańsku przy ul. Hynka 65 lok. 8. Na wizyty można umawiać się za pomocą internetowego systemu rezerwacji. Wybierz się do miejsca, gdzie Twoją urodę dopracują utalentowane kosmetyczki. Możesz tu również zdecydować się na rewolucyjną metamorfozę. Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.