Salon Urody Orchidea

Gen. J.Bema, 59-307 Raszówka

Piękne paznokcie? Odmłodzona cera? A może zadbane stopy? Jeśli chcesz zatroszczyć się o swój wygląd, odwiedź nasz salon urody. W Orchidei wiemy, jak zadbać o piękny wygląd i dobre samopoczucie naszych klientów. Dbamy o miłą atmosferę i najwyższą jakość zabiegów. To właśnie dlatego, klientki zawsze opuszczają nasz salon w dobrym nastroju.

Naszą specjalnością jest profesjonalna stylizacja paznokci. Wykonujemy różnego rodzaju manicure i pedicure, a także zajmujemy się odbudową paznokci systemem IBX oraz ich przedłużaniem. Co ważne, przeprowadzamy również rekonstrukcję obgryzionych paznokci, które po zabiegu prezentują się bardzo elegancko. W naszej ofercie można znaleźć również wiele zabiegów na twarz i ciało. W Salonie Urody Orchidea przeprowadzamy profesjonalne oczyszczanie twarzy, poprawiamy kondycję skóry za pomocą mikrodermabrazji z maską algową i regulujemy brwi. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy ze szczególną troską o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów, których staramy się rozpieszczać. W pracy wykorzystujemy wysokiej jakości, sprawdzone preparaty.

Salon Urody Orchidea zlokalizowany jest w Raszówce przy ul. Bema 17 b. Na zabiegi zapraszamy klientów z naszej miejscowości oraz osoby z Karczowisk, Gorzelin, Raszowej i Kochlic, skąd można łatwo do nas dojechać.

Jeśli nie jesteś pewien, jakie zabiegi będą najlepsze dla Twojej skóry lub dłoni, z przyjemnością doradzimy sprawdzone rozwiązania. Zachęcamy do rezerwacji online. Do zobaczenia!

Kosmetyczka

Zespół

Employee default
Małgorzata

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Zwierzęta dozwolone
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.