Przejdź do głównej zawartości

Salon Urody Magda

Tatrzańska 63, 93-218 Łódź (Na przeciwko szkoły nr 149)

Już dziś zadbaj o swój wygląd. Wystarczy zaledwie chwila, byś poczuła się piękniejsza. W Salonie Urody Magda o Twoje dobre samopoczucie zatroszczą się doświadczone kosmetyczki, które cechują się świetnym poczuciem stylu. Ich ogromna wiedza i umiejętności sprawią, że z pewnością będziesz zadowolona z efektów zabiegów. Co więcej, Salon Urody Magda to miejsce cenione przez klientki za wyjątkową atmosferę. Czas spędzony podczas zabiegów jest okazją do odprężenia i przyjacielskich rozmów. To właśnie dzięki nim, choć na chwilę zapomnisz o codziennych troskach.

Specjalnością Salonu Urody Magda jest efektowna stylizacja paznokci oraz troska o piękne dłonie (można tu skorzystać z profesjonalnych zabiegów parafinowych). Co więcej, można tu także przedłużyć rzęsy, nałożyć hennę na brwi oraz poddać się depilacji. W ofercie salonu znajdują się również zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające na twarz, takie jak peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja czy zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem fal radiowych. Można tu również skorzystać z usług wizażystek, które przygotują wyjątkowy makijaż okolicznościowy. W salonie można też kupić vouchery na zabiegi kosmetyczne, które są dobrym pomysłem na prezent na każdą okazję.

Salon Urody Magda zlokalizowany jest przy ul. Tatrzańskiej 63 w Łodzi (w pobliżu Parku Podolskiego). To miejsce przyjazne dzieciom, w którym klientki mogą korzystać z darmowego dostępu do Wi-Fi. Bądź piękna. Zainwestuj w swój wygląd i umów się na wizytę!

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa