Salon Urody Kameleon Nowy Targ

Podtatrzańska 74, 34-400 Nowy Targ


Piękne włosy i zadbane paznokcie to specjalność Salonu Urody Kameleon. Tutaj możesz przejść prawdziwą przemianę. O Twój perfekcyjny wygląd zadba sympatyczna stylistka z dużą wyobraźnią i artystycznymi umiejętnościami. To specjalistka, która wie, jak dopasować wzory, style i kolory, aby klient wyglądał pięknie.

W Salonie Urody Kameleon świadczony jest szeroki zakres usług fryzjerskich. Można zdecydować się tu na kreatywne strzyżenie, koloryzację, upięcia na specjalne okazje, keratynową ondulację oraz rekonstrukcję włosa. Kolejną specjalnością salonu jest stylizacja paznokci, które mogą zostać ozdobione misternymi, ręcznie malowanymi wzorami. Manicure i pedicure wykonywane są na naturalnej płytce lub na przedłużonych paznokciach. Co ważne, włosy i dłonie klientów Salonu Urody Kameleon pielęgnowane są zawsze przy użyciu najwyższej klasy kosmetyków .

W salonie urody panuje miła atmosfera. Klientki lubią tu przychodzić z uwagi na sympatyczną obsługę i naprawdę wysoką jakość usług. Specjaliści z Kameleona stale doskonalą swoje umiejętności na branżowych kursach i szkoleniach. Dzięki temu są na bieżąco z obowiązującymi trendami.

Salon położony jest przy ul. Osiedle Dłubacze 160. Przyjdź do miejsca, w którym zyskasz niesamowite paznokcie i piękne fryzury. Zapisz się na wizytę już teraz!

Usługi różne

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.