Salon Urody Jamajka SUN&SPA - Opinions

Piotrkowska, 90-006 Łódź
3.5
4 opinie

Opinie

 • JO
  2.0
  niezweryfikowany

  Pracują tam osoby pi kursie ledwo co lub osoby bez doswiadczenia w kosmetyce,przestrzegam panie przed zabiegami w tym.miejscu.

 • LU
  2.0
  niezweryfikowany

  Niestety ja w tym salonie zostawiłam sporą sumkę i pierwszy raz po wizycie u fryzjera płakałam. Strzyżenie było inne niż chciałam, kolor również .....a włosy niestety były tak spalone że z długości do ramion musiały zostać ścięte na bardzo krótko:,( Panie miłe oczywiście ale moje włosy nie nadają się do niczego !!!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wszystkim Salon Kosmetyczny "JAMAJKA", w szczególności Panią Olę - kosmetyczkę. To profesjonalistka w każdym calu. Szalenie miła, dokładna, bardzo starannie wykonuje wszelkie zabiegi. Jest osobą szalenie komunikatywną, śliczną, zawsze uśmiechnięta - pomimo zmęczenia. To bezcenny skarb tego gabinetu. Myślę, że jest odpowiednio doceniona - ponieważ to jedyna osoba, która tak długo tam pracuje. Nie wiem dlaczego nie ma tutaj stałej kadry... Ciągle ktoś odchodzi... Czasami widać po Pani Oleńce zmęczenie - ale mimo tego ZAWSZE zachowuje się profesjonalnie - nie skarży się a wręcz przeciwnie - na nic nie narzeka. Chwali sobie pracę. Polecam GORĄCO POLECAM TEN SALON - ze względu na Panią OLĘ.

  Stała klientka (jeszcze za czasów , kiedy salon mieścił się przy Al. Kościuszki :)

 • RU
  5.0
  niezweryfikowany

  Dziś po wcześniejszej umówionej wizycie wybrałam się na pedicure i manicure. Kosmetyczka wykonała go dokładnie z dbałością o wszystkie szczegóły, a dodatkowy relaks na masującym fotelu i wodna koloroterapia był dodatkowym plusem. POLECAM