Salon Urody - Estetica - Opinions

Wieżowa 20, 82-300 Elbląg
3.3
6 opinii

Opinie

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła atmosfera,profesjonalna obsluga.
  ...Dużo promocji..... .Bardzo czysto.....będę ten salon polecala od dziś moim znajomym i pacjentom.Pozdrawiam Pani Dorotę.Polecam wszystkim panią, które cenią sobie wysoką jakość obsługi.......kazda usluga dobrana do potrzeb klienta......

 • KR
  1.0
  niezweryfikowany

  Niestety nie polecam salonu. Mało profesjonalna obsługa. Wystrój salonu mało estetyczny, pani kosmetyczka nawet miła, ale nie potrafiła albo nie chciała doradzić, wszystko robiła "na fochu". Umówiłam się na manicure hybrydowy, w salonie brak podstawowych kolorów lakierów, no i jeszcze ten kabel od lampy UV ciągnący się przez pół korytarza (od stolika przy którym był wykonywany manicure do kontaktu tuż przy podłodze, raczej mało profesjonalne). Manicure po trzech dniach popękał, widoczne są odpryski, "odrosty" jak po dwóch tygodniach. Na pewno to była moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym salonie "urody".

 • JA
  5.0
  niezweryfikowany

  przede wszystkim na początku kosmetyczka ogląda cerę i konsultuje z klientem rodzaj zabiegu, po wybraniu zabieg jest wykonywany profesjonalnie ,dokładnie i z dbałością o klienta / co raczej rzadko się zdarza/ atmosfera jest niezobowiązująca jak chcesz odpocząć w ciszy to bez skrępowania to robisz jak chcesz pogadać to również

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła i pełna profesjonalizmu obsługa. Pięknie pomalowane paznokcie. Estetyczny wystrój, czyściutko, higienicznie.Polecam gorąco. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego salonu.

 • OL
  2.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam salonu. Po wyjściu od razu zmyłam pomalowane przez panią kosmetyczkę pazokcie. Wyglądały fatalnie... Całe szczeście za zabieg zapłaciłam kuponem podarunkowym. Gdybym miała zapłacić gotówką za taki manicure załamałabym się totalnie. Ceny wygórowane.

 • AN
  2.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam. Pani zamiast zając się klientem zajmuje się innymi sprawami. Zamiast relaksującej muzyki - komercyjne radio. Sam zabieg też bez rewelacji. Ogólnie cała przyjemność wizyty u kosmetyczki w tym salonie ginie.