Salon Urody Bioline - Opinie

Komandorska 53L, 53-342 Wrocław
5.0
5 opinii

Opinie

 • LA
  5.0
  niezweryfikowany

  Długo szukałam salonu dla siebie idealnego i skorzystałam z botoxu w l'bioline i jestem zachwycona. Korzystna cena, bardzo miła obsługa i super efekty. Rewelacyjny salon, regularnie będę korzystała z ich usług.

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam regularnie z zabiegów na cellulit w salonie i jestem pozytywnie zaskoczona efektami, nie spodziewałam się, że będą aż tak dobre. Bardzo sympatyczna obsługa, zabiegi wykonywane w miłej atmosferze i dobrej cenie.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z zabiegów na cellulit i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami. Ceny zabiegów korzystne, profesjonalny sprzęt i obsług. Salon godny polecenia. Korzystam regularnie z różnych zabiegów i nie wyobrażam sobie, że mogłabym zmienić salon.

 • ME
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalny salon kosmetyczny, jestem zadowolona z ich usług. Ceny bardzo korzystne w porównaniu do innych miejsc. Miła obsługa i atmosfera w salonie, efekty widoczne natychmiastowo. Zabieg na pozbycie się trądziki rewelacyjny, jestem bardzo zadowolona.

 • GA
  5.0
  niezweryfikowany

  Z tego salonu kosmetycznego korzystam często. Profesjonalne podejście do klienta. Co wyjątkowe w tym salonie, że zawsze jestem przyjmowana na umówioną godzinę. Nigdy nie miałam żadnych problemów w tym salonie.