Przejdź do głównej zawartości

Salon Urody Bioderm

Nenckiego 17/1, 52-223 Wrocław (boczna Parafialnej)

Salon Urody BioderM to miejsce na mapie Wrocławia istniejące już 15 lat. To miejsce w którym praca jest pasją a czas nigdy nie staje. Miejsce gdzie wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza przekłada się na wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
Dla zapewnienie najlepszych efektów zabiegowych pracujemy na najwyższej kasy laserach medycznych jak MOTUS AX oraz Laser Frakcyjny EMERGE, niezastąpionym termoliftingu ZAFFIRO, nowoczesnych i bezpiecznych urządzeniach jak ENDERMOLOGIE Alliance LPG oraz profesjonalnych i światowych preparatach kosmetycznych jak np. DERMAQUEST. Specjalizujemy się w zabiegach Laserowych, kosmetologii estetycznej, kosmetologii pielęgnacyjnej, modelowaniu ciała oraz makijażu permanentnym. Dodatkowo doświadczony personel profesjonalnie i z zaangażowaniem udziela porad kosmetycznych, pomaga dobrać pielęgnację domową i sprawia by każdy poczuł się wyjątkowo w Naszym salonie.
BioderM to nie tylko nowoczesna technologia ale jednocześnie miejsce pełne pasji , zgranego zespołu profesjonalistów i setki zaufanych klientów. Indywidualne podejście, dbałość o szczegóły i doświadczenie to nasza recepta na piękno.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa