Przejdź do głównej zawartości

Salon Urody "Bella"

K.B. Kominka 5 i, 59-101 Polkowice

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI OMBRE

  • Brwi ombre 180 min
    700 zł

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zawsze wyglądać perfekcyjnie, ale często nie masz czasu na wykonanie klasycznego makijażu. Ułatwi życie, jeśli masz problemy ze wzrokiem, albo kosmetyki kolorowe cię uczulają. Tego typu makijaż może być ratunkiem dla tych osób, które na przykład w ogóle nie mają własnych brwi lub kontur ich ust jest niewyraźny.

Makijaż permanentny jest rodzajem tatuażu o bardzo płytkim przenikaniu barwnika. Z tą różnicą, że w przypadku tatuażu barwnik aplikuje się na głębokość 0,8 -1,4 mm, czyli do górnej warstwy skóry właściwiej, gdzie pozostaje na zawsze. W makijażu permanentnym barwnik jest wprowadzany na głębokość 0,3 -0,8 mm, a więc do warstwy podstawnej naskórka. Warstwa ta z biegiem czasu ulega naturalnemu złuszczeniu. W związku z tym makijaż po pewnym czasie staje się coraz słabszy i jaśniejszy.

Makijaż permanentny utrzymuje się od 2 do 4 lat (dużo zależy od miejsca i techniki wykonania makijażu), przy czym stopniowo ulega rozjaśnieniu. Po wykonaniu makijażu w ciągu 4 - 7 dni makijaż blednie do ok. 40-50% wyjściowego koloru. W tym czasie mogą pojawić się drobne nierówności. Miejsce, gdzie był wykonywany zabieg, mogą pokryć drobne strupki, które z czasem będą się delikatnie łuszczyć.

Po okło 6- ciu tygodniach od zabiegu niezbędna jest korekta, która powinna wyrównać powstałe nierówności. Ostateczny efekt makijażu otrzymujemy po kilku dniach od korekty. Podczas gojenia należy miejsca poddane zabiegowi smarować preparatem natłuszczającym, przyspieszającym gojenie.

Przed makijażem brwi :

4 tygodnie przed zabiegiem nie należy wykonywać henny,

2 tygodnie wcześniej regulować brwi.

dzień wcześniej należy wykonać delikatny peeling enzymatyczny

Przed makijażem oczu

4 tygodnie przed zabiegiem nie wykonuj henny rzęs.

nosisz soczewki - pamiętaj, aby ich nie zakładać w dniu zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA:

- infekcja wirusowa,

- cukrzyca,

- łuszczyca,

- choroby tarczycy ( nieleczone)

- ciąża

- przyjmowanie leków sterydowych,

- infekcja lub choroby oczu,

- używanie preparatu na porost rzęs (miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić).

- przedłużane lub zagęszczane rzęsy (należy je zdjąć przed zabiegiem).