Przejdź do głównej zawartości

Salon Urody BASIA

RYNEK 5, 43-400 Cieszyn ( RYNEK ARKADY)

Miło i profesjonalnie – to dwa słowa, które najlepiej opisują atmosferę panująca w Salonie Basia. Jest to miejsce, w którym można zatroszczyć się o gładką i młodo wyglądającą cerę, a także zadbać o ciało i odprężenie.

Cieszyński Salon Urody Basia to miejsce cenione przez klientów. Warto zaznaczyć, że został nagrodzony Laurem Piękna przyznawanym przez czytelników Dziennika Zachodniego. W jego ofercie można znaleźć wiele zabiegow kosmetycznych oraz tych z zakresu odnowy biologicznej. Natomiast zabiegi kosmetyczne dostępne w salonie to m.in. regulacja, henna, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, Laser IPL+RF, Laser diodowy Med. 808, mikrodermąbrazaja, mezoterapia, fale radiowe, manicure hybrydowy i żelowy, pedicure, różnego rodzaju rytuały na twarz oraz depilacja. W Salonie Basia można skorzystać również z szerokiej oferty masaży całego ciała, neurorefleksologia, masażu Kobido- japoński lifting twarzy.

Salon Urody Basia położony jest w Cieszynie przy ul. Rynek 5. Firma dysponuje jeszcze salonem we Wiedniu w Salonie Friseur Trio przy ul. Heinestrasse 32. Salon przy ul. Rynek 5 czynny jest codziennie od 8.00 do 18.00 oraz w soboty. Na specjalne życzenie klientów może zostać otwarty także poza stałymi godzinami funkcjonowania.