SALON URODY ANNA BUTOMSKA AGNIESZKA GIDASZEWSKA

Starogardzka 45, 83-010 Straszyn

Salon Urody dla każdej kobiety jest miejscem, do którego udaje się nie tylko po profesjonalną pielęgnację, ale także w celu zrelaksowania się, czy zdobycia większej wiedzy na temat prawidłowego dbania o siebie. W naszym Salonie Urody oferujemy nie tylko wysokiej jakości zabiegi kosmetyczne, ale także profesjonalne porady i wspaniałą atmosferę. Dzięki temu nasze klientki zawsze chętnie i z radością korzystają z zabiegów pielęgnacji dłoni, stylizacji rzęs, czy innych zabiegów kosmetycznych. Ale by móc zapewnić Wam kompleksową obsługę w kwestii urody, nie może zabraknąć również usług fryzjerskich.
W naszym Salonie Urody dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzać zabiegi w sposób bezpieczny i higieniczny, dbając również o należycie miłą atmosferę. To przekłada się na wysoką jakość, doskonałe efekty i oczywiście błogi stan relaksu dla naszych klientek!
Aby zapewnić wysokie standardy, często uczęszczamy na dodatkowe szkolenia oraz kursy, które podnoszą nasze kwalifikacje i pozwalają poznawać coraz to nowsze tajniki mody, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję zawsze topowych stylizacji!
Zachęcamy do odwiedzenia Studio Urody, który znajduje się w Straszynie na ul. Starogardzkiej 45.

Wszystkie usługi

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.