Salon Urody Alter Ego

Hetmańska 16 lok.52, 15-727 Białystok

Jest takie miejsce w Białymstoku, gdzie najnowsze osiągnięcia branży hair&beauty służą Twojej urodzie i gdzie przekonasz się, że bycie piękną jest kwestią odpowiedniego podejścia do pielęgnacji i stylizacji. Tym miejscem jest Alter Ego, salon nowoczesny i wyjątkowy, który w jednym miejscu proponuje Ci cały wachlarz usług fryzjersko-kosmetycznych. Nasi styliści fryzur odmienią Twój wizerunek, a wykwalifikowane kosmetyczki zadbają o Twój świeży, młody i nienaganny wygląd.

Wspólnie wybierzemy zabiegi, które będą dla Ciebie najlepsze. W przyjaznej kojącej atmosferze zatroszczymy się o całe Twoje ciało. Oferujemy Ci sposoby odmładzania skóry o potwierdzonej naukowo skuteczności i profesjonalne metody odchudzania i modelowania sylwetki.  Stylizacja paznokci w oparciu o lakiery OPI i Shellac, trwała depilacja woskiem Lycon, makijaże Kryolan, medyczny sposób przekłuwania skóry Blomdahl - cokolwiek wybierzesz z naszej bogatej oferty, masz pewność znakomitego efektu i gwarancję, że zabiegi są całkowicie bezpieczne i przyjazne Twojej skórze. Najwyższa jakość usług i Twoje pełne bezpieczeństwo są naszym priorytetem. Wszystkie narzędzia sterylizujemy w autoklawie parowym.

Ściśle współpracujemy z marką L’Oréal Professionnel i mamy przyjemność zasilać grono Salonów Expert tej firmy. Spotkajmy się w Galerii Auchan, ul. Hetmańska 16.

Fryzjer
Kosmetyczka

Zespół

Employee default
Marzena
Employee default
Monika Ł.
Employee default
Alesia
Employee default
Ewelina
Employee default
Konrad
Employee default
Ula

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.