Salon Urody Alicja

Stanisława Moniuszki 19B, 44-217 Rybnik

Duża korekta

 • krótkie - kolor 90 min
  80 zł
  Rezerwuj
 • długie - kolor 110 min
  90 zł
  Rezerwuj
 • krótkie + zdobienie 110 min
  80 zł
  Rezerwuj
 • długie + zdobienie 120 min
  90 zł
  Rezerwuj
 • krótkie + french 110 min
  90 zł
  Rezerwuj
 • długie + french 120 min
  100 zł
  Rezerwuj

Duża korekta - odnowa - zabieg ten jest konieczny do przeprowadzenia po około 3-5 tygodniach od początkowej stylizacji. Choć zdarza się, że ze względu na wykonywane prace domowe, nie uwagę lub rodzaj paznokci (ich naturalną wzmożoną wilgotność), należy go wykonać już wcześniej.
Uzupełnienie ma na celu zniwelowanie powstałego odrostu, skrócenie paznokci oraz nadanie im odpowiedniego kształtu. Spiłowaniu ulega w tym wypadku około 70- 90% warstwy żelu. Aby było to możliwe, stylistka zastosuje gruboziarnisty pilnik lub frezarkę, która nie tylko ułatwia pracę, znacznie skracając jej czas ale także spowoduje, że wykonana jest bardziej precyzyjnie. Po usunięciu warstwy żelu i skróceniu paznokci, należy odsunąć skórki oraz przygotować paznokcie do kolejnych zabiegów, jak miało to miejsce w chwili pierwotnego zakładania paznokci żelowych. Należy zaaplikować primer, a tuż po nim pierwszą warstwę żelu. Następnym etapem jest nałożenie masy modelującej, oraz nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu i nabłyszczenie. Po skończonym zabiegu, stylistka w okolice skórek paznokci zazwyczaj nakłada pielęgnującą oliwkę.

A na dłonie krem na zakończenie zabiegu.

Na jakich żelach pracujemy?
SPN żel Frozen <3
Najbardziej zaawansowany, stworzony na najnowszych wiązaniach polimerowych, żel bezkwasowy. Dzięki dużej elastyczności i ośmiokrotnie zwiększonej przyczepności Frozen idealnie współgra z paznokciem tworząc wytrzymałą i odporną na wysuszenie oraz uszkodzenia powłokę, która nawet po wizycie w solarium zachowuje swój kolor i imponujący połysk. Nanopolimerowe wiązania do minimum redukują uczucie pieczenia w lampie <3 w związku z czym Frozen może być stosowany także u Pań z wrażliwą skórą <3

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.