salon urody ALBERO - Opinions

Kopcinskiego 34 A, Łódż
3.9
9 opinii

Opinie

 • AN
  3.0
  niezweryfikowany

  Jakość zabiegu bardzo niska. Np. zabieg antybakteryjny na twarz skończył się nałożeniem maseczki - sądzę, że za ponad 100 zł można spodziewać się czegoś więcej. Pani kosmetyczka sympatyczna i uprzejma, choć z małym doświadczeniem, a wykonany zabieg pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam.

 • RO
  4.0
  niezweryfikowany

  Warto odwiedzić, ja byłam z chłopakiem i naprawdę było spoko :-) Jak bym zarabiała więcej to oczywiście byłabym tam częstym gościem:D
  Pozdrawiam kosmetyczki

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Szukałam strony mailowej tego salonu i trafiłam tutaj. Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami, ale szczerze mówiąc wygląda to na polemikę pomiędzy zwolnioną kosmetyczką a salonem. negatywne opinie są tendencyjne i pisane w identycznym tonie, chyba ciągle przez jedną osobę. Dlaczego "zwolniona" kosmetyczka zagląda w ogóle na stronę z opiniami o dawnej pracy??dziwna sprawa te jej oskarżenia i opisy na pół strony. Ja osobiście korzystałam z salonu 6 cio krotnie tzn skorzystałam z gruponu na 5 mikrodermabrazji i po raz kolejny wróciłam na hennę. Miałam szczęście i okazję 4 razy korzystać z usług p. Oli. Niesamowita dziewczyna, odpowiada na każde nawet najbardziej szczegółowe pytanie. Bardzo profesjonalnie i przyjemnie wykonuje zabieg a na henne na którą mnie namówiła wróciłam już 2 razy - idealnie zrobiona. Korzystałam także 5 razy z opisanej wyżej toalety i naprawde nic szczególnego nie przykuło mojej uwagi. mała wyłozona kaflami łazienka z oknem. czysto i schludnie o co tyle szumu? dla mnie gabinet i kosmetyczka godne polecenia - oferta gruponowa wykonana perfekcyjnie a nie po tzw łepkach.

 • LA
  3.0
  niezweryfikowany

  polityka salonu niestety nie została przemyślana. takie placówki powinny być przykładem nienagannej higieny, a w tym wypadku trudno mówić o jakiejkolwiek higienie. Swojego czasu skorzystałam z usług kosmetyczki, zabieg został wykonany precyzyjnie i profesjonalnie, ale kiedy musiałam skorzystać z toalety, nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Pozornie łatwa czynność sprowadzona została do zadania na poligonie wojskowym z elementami survivalu. Brak słów dosłownie. takiego stanu rzeczy nie ma nawet w publicznej toalecie. Ten widok poddaje w wątpliwość inne elementy podobno profesjonalnego podejścia do klientów.

 • SK
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełny profesjonalizm. Szeroki wachlarz zabiegów. Profesjonalne, wysokiej jakości kosmetyki do paznokci.
  Zabiegi na twarz, robione wyjątkowo pewny i profesjonalny sposób. Często zmieniałam kosmetyczki, więc mam porównanie. Jakość zabiegów poprawiła się, odkąd nie ma poprzedniej kosmetyczki - pani Asi, która była nieuprzejma i miała słabą orientację w tym co robi. Pani Ola i Aneta są bez zarzutu. Salon elegancki i perfekcyjnie zachowana higiena. Polecam.

 • M1
  2.0
  niezweryfikowany

  Salon do zamknięcia. Kosmetyki oszukane, niestety chyba coś innego w opakowaniach. *** treść usunięta przez moderatora ***. Tylko kosmetyczka niczemu nie winna zna się na rzeczy. Więcej nie skorzystam.

 • O.
  4.0
  niezweryfikowany

  zabieg wykonany na plus ale cała reszta tzn. przekladanie wizyt na kolejne terminy ...nie rozumiem jak mozna tak klienta przekladać 2 razy na inny termin. syf w łazience to mało powiedziane. zimno w poczekalni i nieprzyjemnie. dobrze,ze chociaz podczas zabiegu zostalam okryta kocem. mimo, ze zabieg wykonany była bardzo profesjonalnie to nie wroce tam. juz od wejscia natknęlam sie na jakąś niesympatyczną kobiete, ktora miala pretensje,ze otwiera mi drzwi

 • AN
  4.0
  niezweryfikowany

  Polecam, świetne i profesjonalne podejscie do klientki! rzadko kiedy zdarza sie tak miła obsługa. Rzęsy trzymaja sie bardzo dobrze! dodam , ze krok po kroku zostałam poinformowana o tym jak wyglada zabieg, jak pielegnowac rzesy po zabiegu.

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabieg aplikacji rzęs wykonany został bardzo profesjonalnie.Rzęsy utrzymały się w bardzo dobrym stanie pełne trzy tygodnie.Po miesiącu niewiele było do uzupełnienia.Widać,że w salonie przywiązuje się wagę do higieny.,co w moim przypadku odgrywa bardzo ważną rolę .