Salon Urody Agnes

Powstańców Warszawskich 8/1, 41-902 Bytom

Czym kierujecie się, wybierając salon kosmetyczny? Najbardziej cenicie gruntowną pielęgnację, która przyniesie wymierne, długofalowe korzyści Waszej skórze? Czy interesują Was eleganckie stylizacje, które zaczarują Waszą rzeczywistość i wprawią w zachwyt otoczenie?
A może liczy się dla Was przede wszystkim niezapomniany relaks, który ukoi zmysły, naładuje Wasze akumulatory i sprawi, że nabierzecie apetytu na kolejne życiowe wyzwania? Salon Urody Agnes z Bytomia poleca się w każdej wymienionej okoliczności.
Jeśli chodzi o urodę, nie pozostawiamy miejsca na jakiekolwiek kompromisy. Uważamy, że renomowany salon kosmetyczny powinien zapewnić maksymalną satysfakcję ze swoich usług z każdej możliwej perspektywy. U nas nigdy nie będziecie zmuszone wybierać pomiędzy Waszym komfortem w trakcie zabiegów, a ich efektywnością.
Swoją pracą udowadniamy także, że elegancja i piękno mogą iść w parze z trwałością i wygodą użytkowania, a specjalistyczne zabiegi estetyczne nie muszą oznaczać zrujnowanego portfela. Stawiamy sobie za cel sprostać Waszym oczekiwaniom i sprawiać, że rozkochacie się w swoim nowym, zadbanym wizerunku.
Zapraszamy serdecznie. Dla usprawnienia naszej komunikacji udostępniamy system ekspresowej rezerwacji online w czasie rzeczywistym.

Wszystkie usługi

Zespół

Employee default
Agnieszka Józefiok

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.