Salon Tamara - Opinie

ul.Ruska 43/44, 1 piętro, Wrocław
3.5
4 opinie

Opinie

 • RO
  1.0
  niezweryfikowany

  Ten Salon z profesjonalizmem, to wiele wspolnego nie ma. Zgadzam sie z przedmowczynia, ze trzeba czekac kilka dni, oczywiście to zaden kłopot, jesli sie chce dobrze wyglądać, ale pod warunkiem ze dojdzie do zabiegu.
  Mamy Poniedziałek, jestem umówiona na godz. 09:30, na miejscu jestem juz o 09:15, po chwili dowiaduje sie, ze fryzjerka przyjdzie na godz 10:00. Godz 10:15 moja cierpliwość dobiegła końca. Jestem w stanie zrozumiec, ze z danych przyczyn fryzjerka nie dojedzie na czas, tak czasami bywa, ale nikt sie mna nie zainteresowal, nie zaproponowal ewentualnie innej godziny, a kawa, herbata?? nie istnieje. Totalnie olały sprawe. Rozumiem gdyby to był salon za "dyche" to nie oczekiwałabym zbyt wiele, ale w tym przypadku jestem bardzo rozczarowana. Kontakt z klientem jest na bardzo niskim poziomie.
  A szkoda, bo gdyby mi sie spodobało to może bym namówiła kilka osób na wizytę w tym salonie.

  Pozdrawiam Gorąco Cały "profesjonalny" Personel

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wspaniałe miejsce.. Indywidualne podejście do klienta nie masówka, fantastyczna atmosfera, profesjonalni pracownicy. Dla kazdej Pani ktora chce odpocząc jak i tej która ma ochote przeprowadzic miła rozmowe przy zabiegach z kosmetyczka, dowiedziec sie czegoś wiecej, usłyszeć o nowosciach. POLECAM

 • KI
  4.0
  niezweryfikowany

  Zabieg ktory mnie bardzo miło zaskoczyl- mezoterapia bezigłowa! Serdecznie polecam bo naprawde widac duze efekty.U mnie juz po 3 zabiegach:)

 • AN
  4.0
  niezweryfikowany

  Zabieg oczyszczanie z nawilzaniem- bardzo goraco polecam!