Salon Retro Styl Woldańska

Panewnicka141, 40-772 Katowice

Szukasz dobrego fryzjera w Katowicach? Salon Retro Styl Woldańska to jedno z niewielu miejsc w tym mieście, które mogą poszczycić się przynależnością do ekskluzywnego grona salonów Expert L'Oréal Professional. Zatrudnieni tam fryzjerzy przeszli wielopoziomowe szkolenia i zdobyli specjalistyczne certyfikaty, potwierdzające ich przynależność do grona najlepszych specjalistów z branży. Styliści z salonu na bieżąco śledzą także obowiązujące trendy i inspirują się nimi w swojej pracy. W salonie wykorzystywane są specjalistyczne, trwałe i bezpieczne kosmetyki pielęgnacyjne.

W ofercie salonu znajdują się strzyżenie, farbowanie (także metodą INOA), keratynowe prostowanie włosów, dekoloryzacja, a także koki i upięcia na specjalne okazje. Można tu także poddać się modnej trwałej ondulacji Beach Waves, której naturalny efekt utrzymuje się aż do ośmiu tygodni. Jednak salon E&M Woldańska to nie tylko specjalistyczne usługi fryzjerskie, to także kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru fryzury oraz zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta każda stylizacja staje się małym dziełem sztuki, podkreślającym urodę i walory osoby klienta. W E&M Woldańska dodatkowo można skorzystać z usługi pielęgnacji dłoni i stóp. W salonie można także kupić bon upominkowy, który stanie się doskonałym prezentem dla każdej zadbanej kobiety.

Salon E&M Woldańska położony jest przy ul. Panewnickiej 166 w Katowicach (przy przystanku autobusowym Panewniki Szkoła).

Fryzjer
5.0
9 opinii

Opinie

Zespół

Employee default
Kamil
Resized 20161206 143306
Ewa Woldańska

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.