Salon Princessa - Opinions

Stryjeńskich 19/U6, 02-791 Warszawa
2.5
2 opinie

Opinie

 • WI
  2.0
  niezweryfikowany

  Nie polecam przez brak kompetencji właścicielki kosmetyczki! Pani koszmarna w kontaktach w relacjach, nie uprzejma, opryskliwa. Z wielką łaską robiła wszystkie czynności. Zapytana np o wycinanie skórek odpowiedziała ze ona nie musi tego robić bo jej wszystko jedno. Tak nieprzyjemna atmosfera że nigdy wiecej nie skorzystam. Zabieg zrobiony pi lebkach ; ( strata czasu i pieniędzy!

 • OS
  3.0
  niezweryfikowany

  UWAGA! OSTRZEGAM PRZED TYM "SALONEM" !!!!!

  W dniu 26 sierpnia 2015 skorzystałem z usług salonu Atelier Piękna przy ul. Stryjeńskich 19 lok. U6. Do wizyty zachęciła mnie oferta portalu Groupon. Niestety, pierwszy raz w życiu miałem do czynienia z osobą tak niekompetentną, właścicielką salonu i "fryzjerką" p. Anastazją.

  Pani nie wiedziała czy ma umyć włosy przed czy po obcinaniu, susząc je spaliła mi ich sporą część, co daje efekt "dziury" w tyle głowy. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, pani ma fantazję, niszcząc takie loki na prośbę o "skrócenie końcówek". BRAK KOMENTARZA.

  Nie wiem, kto pozwolił Pani w ogóle nazywać się fryzjerką, ale jedno jest pewne - brakuje Pani elementarnej wiedzy. Niestety, p. Anastazja umywa ręce od sprawy, brak jakiegokolwiek odzewu ze strony Salony na wystosowane oficjalne pismo. Dodatkowo Pani Anastazja w desperacji zachęca swoich znajomych do "lajkowania" swojej strony co sztucznie podnosi ocenę tego miejsca.

  Mam nadzieję, że to miejsce zamknie się tak szybko jak otworzyło. Udostępniajmy.