Salon Piękności Miu Miu Marta Biernat

Platanowa, 2, 60-070 Dąbrówka

Salon Urody Miu Miu mieści się w podpoznańskiej Dąbrówce. Jego założycielką jest Marta Biernat, która wie jak zadbać o włosy, cerę i ciało swoich klientów. W gabinecie stosowane są wysokiej jakości kosmetyki. Co więcej, można tu również skorzystać z innowacyjnych zabiegów, świadczonych z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu, takiego jak m.in. Magneto-LED-Laser, który łączy działanie lasera, pola magnetycznego oraz światła LED. To urządzenie, które doskonale sprawdza się w przypadku wielu zabiegów dermoestetycznych.

Klienci Miu Miu mogą skorzystać z różnorodnych usług fryzjerskich dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Wśród nich znajdują się m.in.: koloryzacja, strzyżenie, modelowanie oraz upięcia na specjalne okazje. Polecamy również profesjonalne zabiegi odżywiające strukturę włosów. Można tu również skorzystać z profesjonalnych usług kosmetycznych na twarz i ciało, takich jak: mikrodermabrazja diamentowa, peelingi chemiczne od Chantarelle, różne rodzaje manicure i pedicure (także hybryda z modnymi wzorkami), depilacja woskiem oraz makijaż permanentny brwi metodą microbladingu. W Miu Miu można również kupić kosmetyki znanych marek, idealne do domowej pielęgnacji.

Zapraszamy do Salonu Urody Miu Miu, który mieści się w Dąbrówce przy ul. Platanowej 2. Klienci mogą zaparkować samochody na posesji. Zachęcamy do umawiania się na wizyty za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji. Zadbaj o swoje piękno i dobre samopoczucie. Do zobaczenia w Miu Miu!

Fryzjer
Kosmetyczka

Zespół

Employee default
Marta Biernat
Employee default
Monika Gucze
Employee default
Marta Buda

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Zwierzęta dozwolone
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.