Salon Piękna ManiKini

Sadowa 19, 22-400 Zamość

Salon Piękna ManiKini to miejsce dla kobiet, które pragną zadbać o swoją urodę i zawsze wyglądać pięknie oraz nieskazitelnie.

Oferuję zabiegi manicure oraz pedicure, a także profesjonalną oprawę oka. Na każdą okazję wykonam wyjątkowy makijaż okolicznościowy. Oferuję również tatuaż z henny. Cały pakiet zabiegów, jakie możesz wykonać w Salonie Piękna ManiKini, znajdziesz nieco niżej wraz z cennikiem. Zachęcam do zapoznania się z nimi oraz skorzystania z opcji szybkiej rezerwacji terminu na wybrany zabieg.

Dokładam wszelkich starań, aby oferowane przez ManiKini usługi wykonywane były z najwyższą starannością, dbałością o higienę i Twoje bezpieczeństwo. Dlatego też moje narzędzia są sterylne, a produkty, których używam do stylizacji paznokci są przede wszystkim znanych i cenionych producentów.

Jestem Salonem Partnerskim Vicoria Vynn więc większość stylizacji wykonuję właśnie na tych produktach.

Wciąż rozwijam swoje zdolności, uczęszczam na kursy i szkolenia, aby zapewnić Wam najnowsze, najmodniejsze i najlepsze stylizacje!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Salonu Piękna ManiKini w Zamościu, który znajduje się na ul. Sadowej 19.

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.