Przejdź do głównej zawartości

Salon odchudzania, odmładzania i masażu f.i.n.e.

Piotrkowska 29 lok. 13, 90-410 Łódź

Kapsuły odchudzające Vacu Therm
W naszym salonie korzystamy z nowoczesnych urządzeń treningowych (do wyboru bieżnia lub steper) wyposażonych w podciśnienie i podczerwień, co gwarantuje skuteczność i satysfakcję z usługi oraz pozwala spalić kalorie nawet
4 x szybciej! 
Masaze Body Roll
Zachęcamy również do skorzystania z urządzenia masująceg Body Roll, wyposażonego w lampę podczerwoną, służącego do masażu najbardziej kłopotliwych części ciała (uda, pośladki, brzuch, ramiona). Body Roll działa na zasadzie drenażu limfatycznego, co pozwala skutecznie rozbić tkankę tłuszczową i pozbyć się cellulitu.
Odmładzające lampy Collagen New Age
Posiadamy również innowacyjne lampy kolagenowe, które pomagają walczyć nie tylko z oznakami starzenia się skóry, ale także dotleniają i odżywiają skórę twarzy oraz doświetlają cały organizm, co jest niezwykle ważne w okresie jesienno-zimowym.
Zabiegi BYAS na twarz i ciało
Oferujemy państwu zabiegi z kwasem hialuronowym na twarz i szyję wykorzystujące jonoforezę oraz elektrostymulację. Gwarantujemy widocznie odmłodzoną i oczyszczoną skórę już po pierwszym zabiegu! 
Wykonujemy równiez zabiegi wyszczuplające i ujędrniające na całe ciało. Dzieki falom radiowym i elektrostymulacji uzyskasz wymarzoną sylwetkę i pożegnasz cellulit oraz zbędne kilogramy!
 
 
 

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Time for wax Łódź

Łódź, Ogrodowa 8/lok 22
4.95
386 opinii
Time for wax Łódź

Alfabet Piekna

Łódź, Łagiewnicka 178a
4.97
5688 opinii
Alfabet Piekna

NowBrow Wigury 9

Łódź, Inż. Pilota Wigury 9
4.92
862 opinie
NowBrow Wigury 9

NOWBROW Galeria Lodzka

Łódź, Piłsudskiego 15/23
4.91
1489 opinii
NOWBROW Galeria Lodzka