Salon masażu "Bellezza"

Piotrkowska 207 lok. 10, 90-369 Łódź

Witamy w „Bellezza”, co po włosku oznacza „piękno”.
Twoje piękno, Twoja twarz…
To na nią patrzysz w lustrze, to jej się przyglądasz. Tobie właśnie jest najbardziej znana.
My też chcielibyśmy ją poznać. Poznać jej potrzeby – Twoje potrzeby, bo na twarzy wypisane jest bardzo wiele. To nie tylko tkanki, ale i Twoje emocje, doświadczenia.
Twoja twarz odzwierciedla Twój nastrój, Twoje zmęczenie, samopoczucie.
Chcemy sprawić, żeby była obrazem Ciebie wypoczętej, zrelaksowanej, cieszącej się dobrym zdrowiem. I mamy na to sposoby! Są to różnorodne masaże twarzy, które pochodzą głównie ze Wschodu, z Azji.
To zarówno japońskie masaże twarzy, jak i bardzo głębokie, mięśniowo- powięziowe masaże twarzy, których autorzy pochodzą z Rosji, Białorusi, Izraela.
To, że możemy wpłynąć na zmianę Twojej twarzy w zależności od jej potrzeb: czy to ją odświeżyć, odprężyć, zrelaksować, czy to odmłodzić ją nawet o 10- 15 lat i zatrzymać procesy starzenia się tkanek na kilka lat, jest dla nas cudownym, kreatywnym doświadczeniem i co ważne – z gwarancją sukcesu 
Za pomocą specjalnych głębokich technik masażu twarzy jesteśmy w stanie osiągnąć efekt odmłodzenia tkanek na poziomie komórkowym. Pozwala to na zmianę proporcji i położenia tkanek, a tym samym uzyskanie efektu rzeczywistego, rewelacyjnego odmłodzenia. Te spektakularne efekty osiągamy tylko dzięki ręcznemu masażowi – nie wspomagamy się żadnymi maszynami, kosmetykami etc. Jest to świetna alternatywa dla inwazyjnych metod medycyny estetycznej.
Zapraszamy Cię do nas, by poznać niezwykłe efekty zarówno „Japońskiego liftingu twarzy KOBIDO”, „Rytuału japońskiego masażu twarzy”, jak i „Estetycznej rehabilitacji twarzy, szyi i dekoltu” lub „Facemodelingu”.
Pozwól nam zaopiekować się Twoją twarzą.

Oferujemy też relaks dla Twojego ciała, dzięki szerokiej ofercie rozpieszczających je masaży.

Zapraszamy serdecznie!

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.